Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Turizm Haftası ve 23 Nisan

seda2

🌱Yeni Üye🌱
Okuldan turizm hatfası ve 23nisan ile ilgili afiş yapmam istendi ama tam bi fikrim yok. Fikri olan var mı acaba? Güzel olursa eğer güzel bi not alacağım... :angel:

Benzer konular

UkeLa_ChoCuK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.facebook.com
01032010.jpg

2.jpg

Google 'ı Bu işler için kullanmıcaz da ne zaman kullanacağız ¿

seda2

🌱Yeni Üye🌱
baktım ama hoşuma giden birşey olmadı. :( şimdi 23 nisan üzerinde biraz daha çalışıyorum.bitince paylaşırım burada olmazsa. o zaman yorumlarınıza göre değiştirmeler yaparım... bi de ben lise3'üm o yüzden bu tarz afişleri öğretmen biraz kuşku ile yaklaşabilir...

UkeLa_ChoCuK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.facebook.com
baktım ama hoşuma giden birşey olmadı. :( şimdi 23 nisan üzerinde biraz daha çalışıyorum.bitince paylaşırım burada olmazsa. o zaman yorumlarınıza göre değiştirmeler yaparım... bi de ben lise3'üm o yüzden bu tarz afişleri öğretmen biraz kuşku ile yaklaşabilir...

Al bunu göster hocana demedim zaten :D en azından örnek teşkil etmesi açısından koydum :) Örnek alırsın, tasarlarsın, değiştirirsin, hoşuna gidecek birşeyi en iyi kendin üretirsin...
iyi çalışmalar :)

seda2

🌱Yeni Üye🌱
zaten ufak bi fikir geldi. turizm haftasında o çalışmanın yelpaze şeklinde dağıtılmışını düşündüm. 23 nisan ile ilgili ise; bi çalışma yaptım ama resmi yükleyemiyorum şu an...

seda2

🌱Yeni Üye🌱
o siteye yüklemeden olmuyor mu peki? bi de orada herkes görecek mi?

seda2

🌱Yeni Üye🌱
Tamam Başka şekilde yükledim internete... Şunu belirtiyim; lisede görüyorum ve şuan flash ve fireworks'u gördüğümüz için fireworks'da yaptım...
işte URL; https://twitpic.com/4eda9s Buyrun Bakın...

Son düzenleme: