Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Turizm şirketi 40 m tabela Çalışması

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
bu tabela çalışmasını yaptım ödemeyi aldım fakat şirket iptal etti. Vazgeçtiler tabela yaptırmaktan. bu çalışma elimde kaldı. satmayı düşünüyorum ama önce beğeninize sunmak istedim.

Benzer konular

zeroth

🏅Acemi Tasarımcı🏅
guzel bir calisma olmus ama ben nacizane bir kac yorum yapmak isterim..

resim resim gidersek,

* opera house'un cevirisi opera evi degilde opera binasi olarak cevrilmeliydi.

* Coliseum cevisi yapilacak ise kolezyum orjinali kullanilacak ise Colosseum olarak kullanilmali. (ozel isimlerin orjinalinin kullanilmasindan yanayimdir herzaman yani benim oyum Colosseum'a) ayrica butun etiketlerde ulke ismi yazarken Colosseum'un altinda Roma yaziyor, buda Italya ile degistirilmeli..

* Kremlin'de sikinti yok..

* Chichen Itza'in Turkcesi sanirim yok.. hic duymadim.. zaten ben ozel isimlerde orjinalden yanayim demistim.. gectik..

* eyfel kulesi etiketinde Fransa kucuk harflerle yazilmis diger ulke isimleri hep buyuk bu gozden kacmis.. Eyfel turkceye cok yerlestigi icin eiffel yazmak gereksiz bence.. eyfel secimi isabetli olmus..

* Taj mahal'de bir sikinti yok..

* Big Ben'de bir sikinti yok..

* Keops Pramidi yerine cheops pramidi yazardim ben olsaydim.. hani su orjinal isim mevzusu.. yinede size kalmis..

* Peri bacalari sikinti yok..

* cin seddi sikinti yok..

* kiz kulesi sikinti yok..

* ozgurluk heykeli, himm ben olsam ozgurluk aniti yazardim..

* chillion kalesi aslinda chillion satosu..

* stonhenge'de yazilim hatasi var dogrusu Stonehenge olacak ayrica buyuk britanya'da degil birlesik krallik topraklarinda..

* chambord satosu etiketinde Fransa yine kucuk harflerle yazilmis..

biraz uzun bir yorum oldu ama.. seytan ayrintida gizlidir..

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
Teşekkürler Zaten baskı süreci yada kontrol yapılmamıştı işin bitmesine yakın vazgeçildi bıraktım. demoydu aslında Teşekkürler

guzel bir....gizlidir..

Uyardığınız için tekrar teşekkürler bütün düzenlemeler tekrara yapıldı bir kaç bölümde dekube hatası varmış onlarda düzeltildi

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Mantıken bir şirkete çalışma yapıp parasınıda aldıktan sonra, aynı işi ister kullanılsın ister kullanılmasın satılığa çıkartılmanız pekte etik bir davranış değil.

Çalışmanıza gelince küçük ebatlarda dahi bir çok turizm firmasına alternatifli tasarımları ile satabileceğiniz kompozisyonlar var..Geliştirilebilir veya düzeltilebilir ayıntılar var.

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
Mantıken bir şirkete çalışma yapıp parasınıda aldıktan sonra, aynı işi ister kullanılsın ister kullanılmasın satılığa çıkartılmanız pekte etik bir davranış değil.

Çalışmanıza gelince küçük ebatlarda dahi bir çok turizm firmasına alternatifli tasarımları ile satabileceğiniz kompozisyonlar var..Geliştirilebilir veya düzeltilebilir ayıntılar var.

Ödemesi sadece kaparo idi başlangıc için tam bir ödemesi yapılmadı. iş bitmeden vazgeçtiler. kaparonun alınış amacı budur zaten değil mi harcadığınız zamana kaşılık Yorumlarınız için teşekkür ederim düzenlemeye vaktim olduğunda ilk işim bu