Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

türkçe fontlar

Graphics33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu güzel paylaşım için tşkler kardeş emeğine sağlık...........

lilish

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar selam, ben de noktaları yıldızlı olan bir yazı karakteri arıyorum... bildiğiniz varsa isim verebilir misiniz? tabi türkçe olması gerekiyor... şimdiden teşekkür ederim...

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler

lilish öncelikle konunuz yanlış yerde açılmış.font bölümünde yeni konu olarak açabilirsiniz.aradığınız fontu bulamadıysanız noktaları kendiniz yıldız olarakta yapabilirsiniz.yada elinizde resim olarak varsa çizeblirsiniz.bi şekilde ne istediğinizi tam anlatmanız gerekiyor.umarım yardımcı olmuşumdur.

çok güzel bi paylaşım.teşekkür ederim graphicturk.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
paylaşım için teşekkürler

lilish

🌱Yeni Üye🌱
ryhnylmz cevabın için teşekkürler... konuyu açan arkadaş eğer dosyanın içinde istediğim gibi bi karakter varsa yardımcı olur diye yazmıştım... ne istediğim açık aslında... noktaları yıldızlı yazı karakteri... yani, i,ü,ö gibi türkçe karakterlerin noktalarının yıldız şeklinde olmasını istiyorum...

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
teşekkürler arkadaşlar

arkadaşlar selam, ben de noktaları yıldızlı olan bir yazı karakteri arıyorum... bildiğiniz varsa isim verebilir misiniz? tabi türkçe olması gerekiyor... şimdiden teşekkür ederim...
eight track isimli yazı karakteri var ama oda ingilizce
lilish öncelikle konunuz yanlış yerde açılmış.font bölümünde yeni konu olarak açabilirsiniz.aradığınız fontu bulamadıysanız noktaları kendiniz yıldız olarakta yapabilirsiniz.yada elinizde resim olarak varsa çizeblirsiniz.bi şekilde ne istediğinizi tam anlatmanız gerekiyor.umarım yardımcı olmuşumdur.

çok güzel bi paylaşım.teşekkür ederim graphicturk.

Bu güzel paylaşımınız için teşekkürler.

paylaşım için teşekkürler

ryhnylmz cevabın için teşekkürler... konuyu açan arkadaş eğer dosyanın içinde istediğim gibi bi karakter varsa yardımcı olur diye yazmıştım... ne istediğim açık aslında... noktaları yıldızlı yazı karakteri... yani, i,ü,ö gibi türkçe karakterlerin noktalarının yıldız şeklinde olmasını istiyorum...

teşekkürler arkadaşlar iyi kullanımlar

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Paylaşım için teşekkürler...

grevs

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tşkler daha bakmadım musait bi zamanda bakrım.