Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türkiye Filistin kardeşliği

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ESERLERİMİZDE LOGO OLARAK YA DA MSN AVATARI OLARAK KULLANABİLİRİZ İSTEYEN ARKADAŞIM OLURSA CDR OLARAK PAYLAŞABİLİRİM

gazze_t_rk_ye.jpg

Son düzenleme:

Soner Akay

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler arkadaşm. emeğine sağlık

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
keşke ay ve yıldız biraz daha gözükseydi...Duyarlı davranışın ve paylaşımın için teşekkürler...emeğine sağlık...

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
temanın kardeşlik olması bakımından

iki bayrağı da vurgu bakımından eşit yaptım

yalnız bizim bayrağımız renk ve şekil bakımından zaten doğal olarak vurgulu

yorumlarınız için teşekkürler

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
keşke ay ve yıldız biraz daha gözükseydi...Duyarlı davranışın ve paylaşımın için teşekkürler...emeğine sağlık...

damla arkadaşın dediğine katılıyorum, paylaşımın için ve duyarlılığın için teşekkürler kardeşim

bu da benden, kardeşlik adına

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeşinin alanına geçmiş gibi duruyorsun :) ama şu açıdan güzel forumda bir avatar rüzgarı estirebilsek filistin kardeşliği için

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
temanın kardeşlik olması bakımından

iki bayrağı da vurgu bakımından eşit yaptım

yalnız bizim bayrağımız renk ve şekil bakımından zaten doğal olarak vurgulu

yorumlarınız için teşekkürler
Temanın kardeşlik olduğunu zaten anladım bayrağımızın vurgulu olması konusunda da birşey demedim.Fakat Filisti'nin bayrağı duz yani üzerinde bizim bayrağımız gibi simgesi yok bayrağımızın ay ve yıldızı tam olarak gözükmüyor benim anlatmak istediğimi djmatrak arkadaşım anlamış.Duyarlı davranışına ve emeğine saygım sonsuz ve bizimle bu tasarımı paylaştığın için tekrar teşekkürler.

damla arkadaşın dediğine katılıyorum, paylaşımın için ve duyarlılığın için teşekkürler kardeşim

bu da benden, kardeşlik adına

Damla arkadaşında yaptığın tasarımı çok beğenmiş olup emeğine ve düşüncene sağlık diyor :angel:

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
fikirler güzel, çalışmalar güzel; ancak, damla1'in ay-yıldız düşüncesine hak veriyorum. ikinci çalışma, birincisine nazaran daha estetik dursa da, uygulama açısından sorunlu. bir bayrak içine diğer bayrağı kullanırsanız sömürge izlenimi verirsiniz. (bkz avustralya, yeni zellanda vs.). bu açıdan bayrakları kendi özellikleriyle ayrı ayrı kullanmakta fayda var diye düşünüyorum.

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
fikirler güzel, çalışmalar güzel; ancak, damla1'in ay-yıldız düşüncesine hak veriyorum. ikinci çalışma, birincisine nazaran daha estetik dursa da, uygulama açısından sorunlu. bir bayrak içine diğer bayrağı kullanırsanız sömürge izlenimi verirsiniz. (bkz avustralya, yeni zellanda vs.). bu açıdan bayrakları kendi özellikleriyle ayrı ayrı kullanmakta fayda var diye düşünüyorum.

haklı olabilirsin ancak, anlatmak istediğim kan kardeşliği ile birlikte Filistinin bir zamanlar Türk toprağı olduğunu da unutturmamak, (ataları her nekadar başkalarına kanıp Osmanlıya Karşı Ayaklansalar da biz onları hep kardeş olarak gördük, göreceğiz) bulunduğmuz durum itibariyle pek de o yönde düşünülürmü bilemem ancak görüşün için teşekkürler...

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
CDR olarak istiyorum güzel çalışma eline sağlık, Başarılar.

macscream

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
paylaşımın için teşekürler arkadaşım :D

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
rica ederim çorbada tuz misali ne taraftan olduğumuz belli olsun

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
haklı olabilirsin ancak, anlatmak istediğim kan kardeşliği ile birlikte Filistinin bir zamanlar Türk toprağı olduğunu da unutturmamak, (ataları her nekadar başkalarına kanıp Osmanlıya Karşı Ayaklansalar da biz onları hep kardeş olarak gördük, göreceğiz) bulunduğmuz durum itibariyle pek de o yönde düşünülürmü bilemem ancak görüşün için teşekkürler...

Filistin "türk" toprağı hiçbir zaman olmamıştır. Filistin "Osmanlı" toprağı olmuştur. Ayrıca Filistin Osmanlı'ya ihanet etmemiştir. Etmiş olsalardı bile, o dönem şartlarında bağımsızlık adına atılabilecek kaçırılmayacak bir fırsattı. Buna rağmen filistin bağımsızlık düşünmemiş, hatta muhtemel ingiliz yönetimindense mevcut osmalı yönetimini tercih etmiştir. Osmanlıya ihanet edenler hicaz ve arabistan bölgesi arapları ile kısmi olarak mısır araplarıdır.

Şu an için bizim o bölgeyle manevi ve tarihi bağlarımız dışında bir alakamız bulunmuyor. 1988 yılından beri resmen tasıdığımız filistin'in bayrağı üzerinde bizim bayrağımızı kullanmamız, bu ülkenin bağımsızlık haklarını ihlaldir.

Empati ile yaklaşırsanız, amarika'nın bayrağının (1950'lerden beri resmi olmasa da filli sömürgesiyiz) bizim bayrağın üzerinde görülmesinin ne kadar hoş olmayan bir durum arzedeceğini düşünün. Ne kadar kardeşlik(!) duyguları ile yapılmış olursa olsun...

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Filistin "türk" toprağı hiçbir zaman olmamıştır. Filistin "Osmanlı" toprağı olmuştur. Ayrıca Filistin Osmanlı'ya ihanet etmemiştir. Etmiş olsalardı bile, o dönem şartlarında bağımsızlık adına atılabilecek kaçırılmayacak bir fırsattı. Buna rağmen filistin bağımsızlık düşünmemiş, hatta muhtemel ingiliz yönetimindense mevcut osmalı yönetimini tercih etmiştir. Osmanlıya ihanet edenler hicaz ve arabistan bölgesi arapları ile kısmi olarak mısır araplarıdır.

Şu an için bizim o bölgeyle manevi ve tarihi bağlarımız dışında bir alakamız bulunmuyor. 1988 yılından beri resmen tasıdığımız filistin'in bayrağı üzerinde bizim bayrağımızı kullanmamız, bu ülkenin bağımsızlık haklarını ihlaldir.

Empati ile yaklaşırsanız, amarika'nın bayrağının (1950'lerden beri resmi olmasa da filli sömürgesiyiz) bizim bayrağın üzerinde görülmesinin ne kadar hoş olmayan bir durum arzedeceğini düşünün. Ne kadar kardeşlik(!) duyguları ile yapılmış olursa olsun...

:alkis::alkis::alkis: