Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer grafik tasarımcı / Türkiye Geneli

edaanaz

🌱Yeni Üye🌱
Program/Seviye
Adobe Illustrator
Adobe Photoshop
Adobe In Design
Merhaba, ben Eda.
2018'den bu yana grafik tasarımcı olarak müşterilerime hizmet veriyorum. Giresun Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun oldum ve çeşitli ajans, matbaalarda iş tecrübeleri edindim.

5 Yıldır markalar için logo tasarımı, kurumsal kimlik, sosyal medya içerik üretimi, ambalaj tasarımı, dergi tasarımı ve katalog tasarımı konusunda müşterilerime hizmet verdim. Müşteri odaklı çalışmayı benimsediğim için müşterilerin isteğine göre çalışmaktayım. Diğer ajansların veya freelancerların aksine 7/24 ulaşılabilme özelliğiyle öne çıkmakta ve meydana gelebilecek acil işleri mesai saatleri dışında da hızlıca çözmekteyim. Freelance olarak çalışıyorum. 09:00-17:00 mesai saati ve hafta sonu tatili gibi bir sınırlama yok.
Bu nedenle istediğiniz gün ve saatlerde bana kolayca ulaşabilirsiniz. Çalışmaları sabit değil, projeye göre fiyatlandırma yapıyorum.

Ne gibi hizmetler veriyorum?​

• Logo & Kurumsal Kimlik Tasarımı;
  • Sosyal Medya Tasarımları;
  • Basılı Materyaller;
  • Kartvizit, afiş, broşür,katalog,dergi gibi matbaa elinden çıkan tüm ihtiyaçlarınız için tasarım desteği veriyorum.​
  • Ambalaj tasarımı​

Süreç nasıl ilerliyor?​

1. Toplantı;
Projenizi ve neler yapmak istediğinizi online veya Whatsapp üzerinden detaylı şekilde dinliyorum.

2. Değerlendirme;
Projenizi değerlendirdikten sonra fiyat teklifimi iletip süreç hakkında bilgi veriyorum.

3. Başlangıç;
Başlangıç onayını aldıktan sonra çalışmalara başlayıp tahmini teslim süresi içinde projenizin sunumunu gerçekleştiriyorum.

4. Teslim;
Onaylanan projenizi tüm kaynak dosyaları ile beraber teslim ediyorum.

İletişim için;
edanazakpnr@gmail.com