Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türkiye Su Enstitüsü Logo Tasarım Yarışması Sonuçları

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba, bu yarışmaya içinizden katılan oldu mu?
Katılanlar ve aşağıdaki açıklama doğrultusunda ben gibi eserleri güme gitmiş mağdur kişiler var mı?

Seçici Kurul tarafından yapılan inceleme sonucunda logo yarışmasında ödüle değer bir eser bulunamamıştır.
İsteyen katılımcılar eserlerini 15 Şubat 2013 tarihi saat 15:00’a kadar Enstitümüze kimlikleri ile gelerek alabilirler.

Kurumumuz tarafından Logo Tasarımı konusunda ikinci bir yarışma yapılması düşünülmektedir. Konu ile ilgili karar, kurumumuz sosyal ağları ve web sitemizden duyurulacaktır.

Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz.

Logo Tasarım Yarışması

tolgatt

🌱Yeni Üye🌱
SUEN logo yarışması

Türkiye su enstitüsü bir logo tasarım yarışması düzenledi.
Birincilik ödülü 15000 TL.

Sonuç günü geldiğinde sitede bir yazı aynen şöyle....

Seçici Kurul tarafından yapılan inceleme sonucunda logo yarışmasında bir karara varılamamıştır. İsteyen katılımcılar eserlerini 15 Şubat 2013 tarihi saat 15:00’a kadar Enstitümüze kimlikleri ile gelerek alabilirler.

Kurumumuz tarafından Logo Tasarım Yarışması ile ilgili karar, kurumumuz sosyal ağları ve web sitemizden duyurulacaktır.

Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz.

Türkiye Su Enstitüsü Başkanlığı

Yani adam Türkiye'nin bir yerinden kargo ile gönderdiği çalışmasını kendisi almaya mı gelecek.

Bu nasıl bir saygısızlık anlamadım.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
o saygısızlığı bende hiç anlayamadım. yalnız ben bu başlığı açarken duyuru içeriği ile şu an sitede yazan ve tolgatt arkadaşımızın yazdığı içerik başka. yani ilk girilen içerik değiştirildi. neler olacak bende çok merak ediyorum.

Semdin Genc

🌱Yeni Üye🌱
Her zzaman ki saygısızlıklar. Artık yarışmaların tadını iyice kaçırdılar ya. Tasarım yapmaktan nefret eder hale geldim. Ama onlara da hak vermek lazım. 15 bin tl dile kolay..

rcpttr

🌱Yeni Üye🌱
Bu tür sonuçlar alışıla gelmiş şeyler haline geldi artık.
ilk olarak KAFKAS ÜNİVERSİTESİ' nin logo yarışmasına katıldım. dereceye layık eser bulunamadı. İkinci olarak SDÜ YALVAÇ BÜYÜKKUTLU UYGULAMALI BİLİMLER MYO logo yarışmasına katıldım. Birinci eser seçilmedi 2. ve 3. eser seçildi. (1. nin olmadığı yerde 2. eser doğal olarak 1 lik sırasına yükselmeliydi bu benim şahsi fikrim) Üçüncü olarak da TÜRKİYE SU ENSTİTÜSÜ ve yine aynı durum yine aynı netice ve yine hüsran...
Düşünmediğim değil yani acaba bende mi bir şanssızlık var diye. Katıldığım tüm yarışmalar sonuçsuz kaldı maalesef

Erol Olcay

🌱Yeni Üye🌱
Türkiye Su Enstitüsü Devlet Su İşlerine bağlı. Bu kuruluşumuz da sanırım Bayındırlık Bakanlığına... Daha güvenilir bir kuruluş olabilir mi?

Katılımcı arkadaşlarımızın çoğu 15.000.- TL'nin peşinde değil. Buna yürekten inanıyorum. Yalnızca iyi bir şey yapabilmek tüm amaçları. Ancak organizatör kuruluş, katılımcılar içinden yine de bir birinci seçmek ve ödülü takdim etmek zorunda. Seçilmiş eseri kullanmak istemeyebilir. Kaldı ki değerlendirmek onlara da kalmadı. Eminim ki Jüri seçmiştir ve ödemede bir zorluk çıktığı için "layık eser bulunamadı" denmiştir. Yapılan masrafların hepsini karşılamak zorundalar. En azından bilgisayar çıktıları, CD Paraları, Kargo masraflar nereden bakarsanız 50.- TL tutuyor. "İsteyenler gelip alabilir..." deniyor. Bir de öyle masraf yapacağız... Ben alamayacağım. Fazla malzeme bıraktığım için özür dilerim. Sevgi ve saygılarımla

BG Gocmen TR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sonucun böyle olacağı belliydi... Bugün Fakir 80.yıl logo yarışmasının sonuçları açıklandı sorunsuzca yalnız 3. lük ödülü neden verilmedi anlamadım.

Semdin Genc

🌱Yeni Üye🌱
Fakir in seçtiği logolar bile adam akıllı değildi, çok yazık

BG Gocmen TR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İnsanın yarışmalara katılma isteğini yavaş yavaş yok ediyolar.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar, suen'i arayıp bu konu hakkında görüşme yapan oldu mu içinizde?

BG Gocmen TR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar, suen'i arayıp bu konu hakkında görüşme yapan oldu mu içinizde?

Müge Hanım yazdıklarınızın hepsine kesinlikle katılıyorum, bende sadece kendimi bu konuda uğraşıyor sanıyordum. Sizin kadar olmasada bende sık sık gerek aradım gerekse mail attım ama sonuç ortada işte maalesef. Keşke 2. bir yarışma düzenlense ve sorunsuzca hakeden kazansa...