Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türkiyede tasarım

arife

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar merhaba
türkiyedeki tasarım ve yayın grafiğinin uluslararı konumu üzerinde; türkiye diğer üklekeler arasında tasarım boyutunda nasıl yada nasıl olmalı. görüşlerinizi eleştirilerinizi yazarsanız sevinirim.

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel olmalı, iyi olmalı da ben sizin bu soruyu neden sorduğunuzu, hangi sıfatla sorduğunuzu ve alacağınız cevapla ne yapacağınızı öğrenmek isterim (şahsen)

soruyu sorduğunuz için de kendi adıma teşekkür ederim...

Mustafa Hakan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yav bu cember çok geniş be arife :D
bende h.salma katılıyorum cemberi biraz daha daraltırsan iyi olur,
gerçekten tartışılması gereken bi konu,
bende teşekkür ediyorum ayrıca

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Şöyle Bişye Yapa Bilirsin. (Grafik Tasarım ve Diğer Konularda ki Bir Çok Alt Dalları Vardır)Bu Kategorilerdeki Dünya Çapında İsmini Duyurmuş Olan Sanatcılarımızı Araştırısan, Türkiyenin Bu Konularda Dünya Sıralamasında Nerelerde Olduğunu Bir Nebze Öğrene Bilirsin. Nasıl Olmalı Konusunu Gelince Tabiki Her Ülkenin Vatandaşı Kendi Ülkesini Yaptğı İşlerde Üst Sıralarda Görmek İster. (Can TUNCER King Kong Filminin Yapım Aşamasında Yer Almış Bir Sanatçımız, Emrah YÜCEL Kill Bill'den Duymuşsunuzdur, Kerem BEYİT, Ve Benim Bilmediğim Diğer Sanatçılar)

Bunun Yanı Sıra Ben Bi Soru Sorim;
Programlamada Benim Bildiğim Kadarıyla HİNDİSTANLI Programlamacılar Geliyor, Peki Web, Grafik, İllustrasyonda Hangi Ülkeler Başı Çekiyor.