Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türkiye'den reklam çalışmaları 3 (Nostalji)

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Vallahi ilgi alaka çok az.. 3. başlığı açıyorum, bu başlıklar da amaç reklamların ne kadar güzel olduğu değil, Türkiye'min nerelerden nerelere geldiğidir... Bir gelişme süreci, bizlere ön ayak olan abilelerminiz ablalarımızın 90'lı yıllarda ki reklama bakış açılarıdır, Anlayana tabii...

111oc9.jpg

222np9.jpg

333qg8.jpg

444mu4.jpg

555lr6.jpg

666at3.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
sevdin sen bu nostalji olayını kardeşim :) güzel paylaşım enteresan mesajlar var :D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Vallahi ilgi alaka çok az.. 3. başlığı açıyorum, bu başlıklar da amaç reklamların ne kadar güzel olduğu değil, Türkiye'min nerelerden nerelere geldiğidir... Bir gelişme süreci, bizlere ön ayak olan abilelerminiz ablalarımızın 90'lı yıllarda ki reklama bakış açılarıdır, Anlayana tabii...

seni cok iyi anlayabiliyorum. İlgi olayı gerçekten az. Konuyu bir hevesle açıyorsunuz ama belli bir noktadan sonra kırılıyor hevesiniz. Bu şahsi fikrim tabikide benimde başıma geldiği için anlayabiliyorum.
Paylaşımın için teşekkür ederim. İlerleme diğer yıllara göre iyi.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
gerçektenn paylaşımlar güzel mesajlar var çalışmalrdaa paylaşım için teşekkürlerr ...

gkbrkbykn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam acaba ilk resimde neyin büyüklüğü vurgulanmış paylaşabilirmisiniz?

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
hocam acaba ilk resimde neyin büyüklüğü vurgulanmış paylaşabilirmisiniz?

Hocam küçük ilanların büyüklüğü vurgulanmış... Bazı anlamlar dolaylı anlatılır bu reklam sektörünün doğasında var!.. amaç dikkat çekmekmiş sanırım başarmışlar senin dikkatini çekmiş iş açıklayama kalmış eğer dikkatlice baksaydın onada gerek kalmıcaktı şimdi ben açıkladım ve reklam amaca ulaştı..

esg212

🌱Yeni Üye🌱
onur bey çok özel çalışmaları çıkarmışsınız azminiz için teşeküreler

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel paylaşım teşekkürler 5. si çok süper ve komik fantezi olayı (heralde kimse gitmemiştir bu reklamdan sonra o fotoğrafçıya) :D:D:D