Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Turkuaz Seramik // full flash web

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
tekrardan herkese merhabalar. uzun zamandır üzerinde çalıştığım flash web tasarımımı sizlerle paylaşıyorum. çalışmanın büyük bir bölümünün bitmesine rağmen bitakım eksiklikler mevcut, onları da en kısa zamanda gidereceğim. ürün galerisindeki resimleri dosyanın kendi içerisinden gösterdiği için boyutu 2 mb'ye kadar büyüdü... siteye girdiğinizde standart internet hızında 20-30 saniye arasında yüklenir.

yorumlarınızı bekliyorum:

not: resimler %40-50 arasında küçültüldüğü için, biraz bulanık çıktı :p

önizleme: sredesign.com/turkuaz

Son düzenleme:

Benzer konular

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Flash'ı cidden güzel kullanıyorsun arkadaşım.. Yalnız açıkçası, logo yerleşimi ve menü daha güzel kullanılabilirmiş. Özellikle hiyerarşi söz konusu olduğunda menü ve üzerinde ki "Turkuaz Seramik..... Her hakkı saklıdır." alanını aynı ağırlıkta tutmuş olman pekte güzek değil.. Ama tabii ki site genel olarak hoş, özellikle fotoğraflar ayrı bir süslüyor.. Benim değindiklerim detaylar :)

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Flash'ı cidden güzel kullanıyorsun arkadaşım.. Yalnız açıkçası, logo yerleşimi ve menü daha güzel kullanılabilirmiş

Katlıyorum...menu kısmınının yerleşimini bencede tkrr gözden gecirlemisin...iyi calışmalar

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
tavsiye için tşekkürler. siz olsaydınız nasıl koyardınız yada nasıl bi stil uygulardınız ? bi de onu söyleseniz daha iyi olacaktı :p

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
hoşuma gitti gerçekten güzel kurgulamışsın.. tabi ki arkadaşların önerilerine de katılıyorum.. özellikle logoyu çok gözardı etmişsin ;)

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
tavsiye için tşekkürler. siz olsaydınız nasıl koyardınız yada nasıl bi stil uygulardınız ? bi de onu söyleseniz daha iyi olacaktı :p

Ana sayfa yazınısın üzerinde beyaz bir serit var...oraya okunaklı font ve renkte kymanı önere bilrim...ama italik yapma bence...nacizane görüşüm...iyi calışmalar

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com

Üstad ben olsam ne yapardım :)

Logoya biraz daha önem verirdim, marka olmak burdan ileri geliyor.. Kullanıcının gözüne sokmak gerek tabii yine hoş bir şekilde.. Belki altından geçen o düz beyaz bar ı kaldırıp logoyu sağdan çıkmış sol tarafı Curve edilmiş (yuvarlatılmış) bir beyaz layer'ın içine alabilirsin. Ya da benzeri belki daha güzel bir hareketle ön plana taşıyabilirsin.

"Turkuaz Seram... Her Hakkı Saklıdır." bölümünü belki sitenin en altına, içerik yazılarının da altına, siyah bir layer üzerine beyaz ile, daha küçük fontlarla koyabilirsin, hem sitede biraz siyah gözükmesi inan canlılık getirebilir, sadeliğini de bozmaz...

Menü de biraz daha büyük puntolar kullanır ve belki arkalarını düz dikdörtgen yapmak yerine adamların klozetlerinde, lavabolarında kullandığı gibi yuvarlak hatlı yapılar kullanabilirsin, göze çarpan ama gözü çıkarmayan cinsten..

Bunları yaparsan benden alacağın not elbet 2-3 yükselir, fakat müşteriye böyle gösterdiysen ve beğendilerse belli mi olur değişikliği yapınca adamlardan "niye elledin kardeşim biz eski halinden memnunduk" yanıtını alman çok mümkün.. :D

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Üstad ben olsam ne yapardım :)

Logoya biraz daha önem verirdim, marka olmak burdan ileri geliyor.. Kullanıcının gözüne sokmak gerek tabii yine hoş bir şekilde.. Belki altından geçen o düz beyaz bar ı kaldırıp logoyu sağdan çıkmış sol tarafı Curve edilmiş (yuvarlatılmış) bir beyaz layer'ın içine alabilirsin. Ya da benzeri belki daha güzel bir hareketle ön plana taşıyabilirsin.

"Turkuaz Seram... Her Hakkı Saklıdır." bölümünü belki sitenin en altına, içerik yazılarının da altına, siyah bir layer üzerine beyaz ile, daha küçük fontlarla koyabilirsin, hem sitede biraz siyah gözükmesi inan canlılık getirebilir, sadeliğini de bozmaz...

Menü de biraz daha büyük puntolar kullanır ve belki arkalarını düz dikdörtgen yapmak yerine adamların klozetlerinde, lavabolarında kullandığı gibi yuvarlak hatlı yapılar kullanabilirsin, göze çarpan ama gözü çıkarmayan cinsten..

Bunları yaparsan benden alacağın not elbet 2-3 yükselir, fakat müşteriye böyle gösterdiysen ve beğendilerse belli mi olur değişikliği yapınca adamlardan "niye elledin kardeşim biz eski halinden memnunduk" yanıtını alman çok mümkün.. :D

erdemirs lesson 1 part 1 :p :D

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
tekrar hatırlatmak isterim. katalogda kullanılan fontlar stiller renkler felan cart curt sitedekiyle aynı olmak zorunda... o yüzden font, renk, logonun durduğu yer gibi benzeri özelliklerde oynama yapmam yanlış olacaktır.. tavsiyelerinizin hepsini dikkate alacağım iyi çalışmalar...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
tekrar hatırlatmak isterim. katalogda kullanılan fontlar stiller renkler felan cart curt sitedekiyle aynı olmak zorunda... o yüzden font, renk, logonun durduğu yer gibi benzeri özelliklerde oynama yapmam yanlış olacaktır.. tavsiyelerinizin hepsini dikkate alacağım iyi çalışmalar...

hatırlatmak mı? dostum böyle birşeyden bahsetmemişsin ki hatırlatasın :) ya da ben gözden kaçır mışım :)