Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tuval boyutu çok küçük

Lord Franko

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar.
Photoshop'ta açtığım resimleri editlemem çok zor oluyor,bunun sebebi ise tuval boyutu çok küçük,gerekli çalışma alanını bana sağlamıyor.
Aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi sağ tarafta ki araç çubukları çok yer kaplıyor ve fotoğrafın üstüne taşıyor.Nasıl düzelte biliceğimi söylerseniz sevinirim
İyi Forumlar..
RESİM

Benzer konular

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
sol köşede fotoğrafın adının yazdığı yere tıkla, aşağı doğru sürükle. Yapıştığı yerden sökmüş olacaksın.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu çok basit birşey, bir şeyler biliyorsan bunu rahatlıkla yapabilirsin :) katmanların olduğu sağ taraftaki bölmeyi olduğu yerden çekip ayır . zaten 1. anlattığım şeyin yeterli olması lazım

Eğer hala yapamıyorsan, sağ üst köşedeki temeller i sonra tasarımı seç . Bunlarda işe yaramıyorsa pencere/çalışma alanı. Otomatiği seç.

Son düzenleme:

Lord Franko

🌱Yeni Üye🌱
Bu çok basit birşey, bir şeyler biliyorsan bunu rahatlıkla yapabilirsin :) katmanların olduğu sağ taraftaki bölmeyi olduğu yerden çekip ayır . zaten 1. anlattığım şeyin yeterli olması lazım

Eğer hala yapamıyorsan, sağ üst köşedeki temeller i sonra tasarımı seç . Bunlarda işe yaramıyorsa pencere/çalışma alanı. Otomatiği seç.

Bilgisayarın çözünürlük ayarlarını yükselttim şimdi gerekli alanı sağladım kendime.Teşekkür ediyorum yardımların için :)