Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Type Tool Açılınca Makine Donuyor

Yeditepeli

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

CS4'de yazı yazmak istediğimde Type aracını seçip dökümana uyguladığım an işlemci %100'lere varan oranda çalışmaya başlıyor ve program donuyor . Bunun haricinde bir de PS4 aşırı derecede en eften püften resimlerde bile kasıyor . Bu tip sorunları yaşayan varmı acaba öğrenmek isterim . teşkür

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Metin yazmak için kasılma sebebi font sayınız ya da çalışıyor gibi görünen fakat bozuk olan fontlarınız ile ilgili olabilir.

Her hangi bir görseli açarken makinenizin performansında zorlanma varsa bunun bir kaç sebebi olabilir.

Bunun öncelikle makine performansı ile ilgili olabileceği gibi açmış olduğunuz görsellerin ebat ve çözünürlüğü ile de olabilir. Bunun dışında hdd nizin temp klasörlerine kadar doluluk oranı bile önemlidir.

Bu gibi sorunları ben aşamıyorum. Buna da cevap vermiş olayım.

Tabi CS4 kullanmıyorum bunu da eklemek gerekiyor.

Yeditepeli

🌱Yeni Üye🌱
Aynı makinede CS3 ile problem yok . CS4'de çözünürlüğü çok düşük orta yüksek farketmez hemen her şartta tüm resimlerde kasılıyor . 300 küsür MB dosyalar ile çalıştığımı biliyorum ben CS4 'den önceki versiyonlarda . Teşekkür ederim...

superberdus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yeditepeli kardeş. CS4 sürümüne geçmeden önce sistem gereksinimlerini okursan iyi olur. CS4 sürümü 2 GB Ram altındaki sistemlerde arıza yapıyor. Sİstemin kasılmasının öncelikli nedeni budur.