Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

UC Logic Lapazz TWH850

resuL*

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar ben burdan bu tableti sipariş ettim

https://www.teknobiyotik.com/uc-logic-lapazz-twh850-cift-kalemli-a5-hot-key-grafik-tablet-siyah.html

öncelikle bir kaç sorum var

1. Daha önce netden alışveri yapmadım parayı yatirirken
hesap no
şube
ve ıban bunu garanti bankadaki görevli kişiye verdim ve yatırdı ekstra not felen bırakmam lazımmıydı ? Sipariş # kodu var onu vermem lazımmıydı ?

birde siparişi verdigimde tc kimlik no ve isim olarak kendi adımı verdim ama yaşım 17 oldugundan parayı yatirmadim benim yerime ablam yatırdı sorun olurmu ?

2.Aldigim tablet ilkkez tablet kulanan kişi için iyi bir ürün seçimi olmuşmu sizce?

3.Şube sanırım şişlide ve ben fatihde oturoyum arada fazla mesafe yok kargo aynı günmü verilir yoksa ertesi günmü ?

şimdiden verceginiz cevaplar için sonsuz teşekkür ederim...

berraa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba tabletiniz nasıl memnun musunuz ? bende dün akşam aldım vatan bilgisayardan.. kağıda çizmeye alıştığım için sanırım zor adapte olucam :( sizin durum nedir ?

satya

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, TWH850 grafik tablet'i çizim programları hariç normal masaüstün de mouse olarak kullanınca aktif alan küçülüyor. Örnek verirsem ekranım 1600x1200 px çözünürlüğünde ve grafik tableti kullandığımda alanım 1024x768 e düşüyor aktif alan sınırı bu oluyor. Umarım anlaşılır olmuştur. Bu arada bazı yerlerde bu sorunu yaşayan bir kaç kişinin yorumunu yakaladım ama cevap bulabilmiş değiller.