Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Uc logic lapazz athena a5 sorun acill!

calmandsilent

🌱Yeni Üye🌱
İyi akşamlar öncelikle yeni kayıt oldum ve sitenizi beğendim açıkçası

Gelelim sorunuma, tabletim bahsettiğim model numarası: twmn853 pen tablet olarak geçiyor.

Sorun tablet bağlı sürücüsü güncel photoshop cs6 extented kullanıyorum çizim yapmaya başlıyorum ,hiçbir sorun yok her sey duzgun calısıyor kısayol tusları falan gayet iyi fakat aradan 15 dk sonra kısayol tusları scrool tusu falan hıcbırı calısmıyor kalemin çizmesinde sorun olmuyor ama kısayol tusları deaktif hale geliyor .Sonra sag alttaki tab.cfg tabletın kullanıcı arabırımıne tıklıyorum hıcbır sey olmuyor , Ne denediysem olmadı butun suruculerı tekrar tekrar hepsı ıcın ayrı format attım bılgısayara düşünün artık tablette donanımsal bir sorun gözükmüyor açıkcası cunku yenıden baslatınca bilgisayarı kısayollar tekrar kullanılabilir oluyor yıne çizim yapıp aradan bi vakit geçince kullanılamaz oluyor bu arada sürücüleri kaldırırken bütün temizliklerini yapıp öyle kurdum kac kere sonuç yine ayrı çaresiz kaldım

Bilgisayarımın özellikleri:
i7-4720 hq 2.60-3.60ghz
8gb ram 1600
gtx960 m 2gb 128 bit
windows 8.1 pro

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba sorunun acil olduğunu belirtmişsiniz ancak yoğunluğumuz sebebiyle hemen dönüş yapamadık.

Anlattıklarınıza göre sorun donanımsaldan çok yazılımsal gibi görünüyor.

Adobe CS6'nın bazen update eksikliği sebebiyle sorun yapma durumu olabiliyor .

İllustrator yada Artrage gibi bir programda kısa yolları denerseniz sorunun Photoshop CS6 dan olup olmadığını anlayabiliriz.

https://www.artrage.com/demos/

Umarız yardımcı olmuştur.

UC Logic Türkiye / Akortek Bilişim