Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Uc-Logic PF1209 Pro denemem

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmaya tableti aldığım akşam yapmaya başladım
ancak vakit darlığından ancak bitirebildim
çalışma photoshop cs3 kullanılarak yapıldı
tamamen elimin tablet kalemine alışması ve photoshop toollarının tablet üzerindeki tepkilerini görmek için yapılmış bir çalışma
herzaman olduğu gibi sıkılıp yarım bırakıp bazı yerleri geçiştirdim

bebeksonpy9.jpg

çalışmanın sonunda tabletin photoshop üzerinde kullanımı beni oldukça tatmin etti

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmaya tableti aldığım akşam yapmaya başladım
ancak vakit darlığından ancak bitirebildim
çalışma photoshop cs3 kullanılarak yapıldı
tamamen elimin tablet kalemine alışması ve photoshop toollarının tablet üzerindeki tepkilerini görmek için yapılmış bir çalışma
herzaman olduğu gibi sıkılıp yarım bırakıp bazı yerleri geçiştirdim

bebeksonpy9.jpg

çalışmanın sonunda tabletin photoshop üzerinde kullanımı beni oldukça tatmin etti
ilkkez mi tablet kullanıyorsun bilmiyorum ama bvence de başarılı olmus. ben de denemek isterdim. ama benim resim yeteneğim yok. yani çöp adam bile çizemem ben. umarım bir gün bende deneme fırsatı bulabilirim

eline sağlık. biraz daha alışırsan daha güzel şeyler çıkacaktır.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
benimde resim iyi değildir eline sağlık.
ben bunuda yapamazdım sanırırm:)

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
ilkkez mi tablet kullanıyorsun bilmiyorum ama bvence de başarılı olmus. ben de denemek isterdim. ama benim resim yeteneğim yok. yani çöp adam bile çizemem ben. umarım bir gün bende deneme fırsatı bulabilirim

eline sağlık. biraz daha alışırsan daha güzel şeyler çıkacaktır.

2. deneme bu
ilk denemede sadece çizgilerle birşey çalışmıştım

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Almış olduğunuz tablette 2 nci denemede gayet iyi bir sonuç yabancı ve yeni bir alete daha alışamamışsınızdır bile. Devam eden çalışmalarınızın daha hoş olucağındanda eminim..

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Tebrikler abi alışık olmadığınız bir araç için çok iyi bir sonuç çıkarmışsın.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
tablet almayı düşünen arkadaşlar için bi örnek oluştursun en azından
photoshop içerisinde kaleminizle uyguladığınız farklı basınçlarda alıcağınız farklı tonlamalar ve çizgi kalınlıkları özellikle çizim ve renklendirmede oldukça işe yarıyor
kalemle çizmeye alışık insanlar için tablet bir kurtarıcı gibi

bir daha ki sefere Z-Brush programıyla bir deneme yapmak istiyorum vakit bulursam

swordbreaker

🌱Yeni Üye🌱
çalışmanız güzel olmuş tebrik ederim lakin kullandığınız tabletle ilgili merak ettiklerim var logicler hep takılma-atlama problemiyle anılıyor.sizde bu ürünle yaşadığınız sorunları yazarsanız memnun olurum.

will

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet diğer başlıkta da bahsedildi ,şikayetiniz oldumu efendim ? paylaşırsanız seviniriz..

quatro

🌱Yeni Üye🌱
hocam eline sağlık güzel olmuş. bende uc logic tablet kullanıyorum fakat bir turlü kalemin basınç ayarlarını photoshop toolarına uygulayamadım. bununla ilgili başlık açmam doğru olacak sanırım

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
çok güzel olmuş alışık olmadığını belli zaten çizmeye sürekli devam ederseniz daha güzel çıkacağını eminim ellerine sağlık

hakanyeles

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
teserrart.spaces.live.com
ben yeni kullanıcısıyım uc pro nun herhangi bir atlama zıplama donma yaşamadım,
fakat ufak bir detay var kullanma kılavuzunda,alanlar heyecenıyla okumamış,gözden kaçmış olabilir. pen kullanılmadığında yani tıklama yapılamdığında pil harcamamak için kendini kapatıyor, açmak için tıklamanız yetiyor.
bu detayı gözden kaçıranlar da bunu donma sanabilir. dikkatinize.

DoiVetra

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçekten büyük başarı sizin için gayet iyi bir başlangıç devamında da başarılar dilerim...

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok güzel olmuş, tebrikler. emeğine sağlık

kereta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bende de bi UG-Logic var ama çizim yapmakta güçlük çekiyorum. Bu çalışma gayet güzel olmuş elinize sağlık.

taylan74

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
5 yıldır UC LOGIC A5 kullanıyorum yüzeyinde ne bir çizik oldu ne de çizim yaparken atlama takılma yaşadım. Sadece bir kez kalemini değiştirdim. Pil akmıştı çünkü. Uzun süre kullanmayacaksanız pili kalemin içinden çıkarmanızı tavsiye ederim. UC LOGIC sitesinden sürücü güncellemelerini yaptığınız sürece teknik sorun yaşamazsınız. Bir de bir dostumun uyarısını iletmek isterim. Kalem uçlarını haftada bir iki kez kolonya ile temizleyin. Tablet yüzeyini de LCD ekran temizleyicisi spreylerle silebilirsiniz.