Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardım tavsiye, Uc-logic PF1209 yada TWHA60

dhb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafik tablet alacağım ama şöyle bi durum var.
Sıfır olarak Uc-Logic Lapazz A5 TWHA60
yada
ikinci el arkadaşın söylediğine göre çok az kullandığı ama garanti süresi bitmiş Uc-logic Lapazz A4 PF1209

yada bunların dışında benzer bütçede sizin tavsiyeniz nedir.

Benzer konular

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba

UC Logic Türkiye Distribütörü Akortek Bilişim'in son kullanıcı satış sitesi Teknobiyotik Outlet Bölümündeki tabletlere bakabilirsiniz

Açıklamalarındaki durum yazılarını dikkatlice okuyun zaten çoğu tertemiz sadece dış karton kutusu hasarlı ufak kullanılma izleri olan ürünlerdir.

https://www.teknobiyotik.com/outlet...esyonel-dizayn-grafik-tablet-outlet-urun.html

https://www.teknobiyotik.com/outlet/uc-logic-hot-key-ha60-grafik-tablet-outlet-urun.html

https://www.teknobiyotik.com/outlet/uc-logic-hl850-wireless-a5-grafik-tablet-outlet.html

https://www.teknobiyotik.com/outlet/uc-logic-lapazz-pf8060-a5-tablet-kutu-yok.html

taylan74

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
4 yıldır uc logic lapazz A5 ürününüzü kullanıyorum çok memnunum. Şimdi Uc-logic Lapazz A4 PF1209 ürününüzü satın almayı düşünüyorum. Özellikle eğimi ayarlanabilir olması ilgimi çekti. Öneriniz nedir?

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
UC Logic modellerinin ürün görselleri ve açıklamaları güncellenmiştir.
uc-pf1209-taba1_icresim4.gif

UC Logic 1209 modelinde eğim özelliği uzun süreli çizimlerde ergonomi açısından oldukça farkediyor özellikle mimar tipi klasik çizerlerin masa pozisyonunu seviyorsanız .
Tabi sonuçta tercih meselesi karari yine size bırakmakta fayda görüyorum.

Biraz bekleyip aşağıdaki modeli deneyebilirsiniz
https://www.teknobiyotik.com/cevre-...19-wide-basinc-duyarli-lcd-grafik-tablet.html
https://vimeo.com/34200914

taylan74

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sayın yetkili bu ürünü görmüştüm. Gayet uygun ve çok şık görünüyor. Anladığım kadarıyla biraz daha bekleyip bu ürünü almak daha mantıklı.

Ürünün ekipman ve teknik destek durumu nedir?

Fiyatı daha da ucuzlayacak mı?

Bir de çözünürlüğü PF 1209'a göre daha düşük görünüyor.

Son düzenleme:

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
LPİ değeri birebir dpi gibi baskı veya çözünürlüğe doğrudan etkiyen bişey değil cihazın içinde oluşturduğu sanal satır sayısıdır.
UC Logic LCD tabletin fiyatı zaten aynı özelliklerdeki rakiplerine göre yarı fiyatından ucuz.

Ürünün desteğini uzun süredir distribütörlüğünü ve buradan sizlere cevap yazmamızı sağlayan Akortek Bilişim üstleniyor sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

dhb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hepsiburada comdan 1 kasım 2011 de Uc-Logic Lapazz TWH850 grafik tablet aldım. Arızalı çıktı ve gelen ürünü geri yolladım (arızası ise kalemi tablete yaklaştırınca ekranda sapıtmasıydı). Ürünün arızasını usb kablosunu değiştirmekle çözmeye çalıştılar sağolsunlar ama keşke bi deneselerdi, çalışıyor mu diye. akabinde eğişim talebinde bulunduktan sonra geçen bunca zaman sonunda, para iadesi yapmaya karar verdiler. Arızalı ürünü millete kakalamaya çalışan zihniyeti tebrik edip, internetten alışverişi kesiyorum... UC-LOGIC sizede sunduğunuz inanılmaz ötesi yaratıcı teknik destek için de ayrıca teşekkür ediyorum.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Öncelikle hepsiburada tarafından yaşadığınız bir sıkıntıdan dolayı Uc Logic Akortek Bilişim veya Teknobiyotik.com'u sorumlu tutmanız yanlış .

Burada verdiğimiz teknik cevaplara bakarsanız Wacom veya başka marka tablet alanalara aynı samimiyetle yardım ettiğimizi görebilirsiniz.

15 gün içinde alınan bir ürün tamir edilmez değiştirilir bununla ilgili para iadeniz yapıldıysa zaten sorununuz çözülmüş demektir . İstediğiniz ürünü almakta özgürsünüz.

Eğer elektronik eşyanızda problem yaşarsanız detaylı sorun listenizi bir print çıktısı alıp ürünle birlikte göndermelisiniz ki teknik servisimiz çözüm sunsun .

Buraya yazmadan önce teknik servisimize yazsaydınız konuyla ilgili çözüm bulmanız çok daha kolay olurdu.

Umarım istediğiniz ürünü alır ve başarıyla kullanırsınız.

Biz teknik servisimizde ve forumlarda sorun yaşayan grafikerlere destek vermeye devam edeceğiz.

UC Logic

taylan74

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Epey düşündüm sonunda Uc-Logic Lapazz A5 TWHA60 almaya karar verdim. PF 1209 ile aynı özelliklere sahip ve arasındaki boyut farkı çok çok az. Tek fark PF 1209'un ayarlanabilir eğime sahip olması. Sadece bunun için de 2 katı fiyat ödemek istemedim. İnternette TWHA60 hakkında baya olumlu yorum okudum. Basçek sitesinde detaylı incelemesini okuduktan ve fiyatını da gördükten sonra bunda karar kıldım.
Ekranlı 19" için henüz bütçem yeterli değil. Umarım pişman olmam.

dhb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle hepsiburada tarafından yaşadığınız bir sıkıntıdan dolayı Uc Logic Akortek Bilişim veya Teknobiyotik.com'u sorumlu tutmanız yanlış .

Burada verdiğimiz teknik cevaplara bakarsanız Wacom veya başka marka tablet alanalara aynı samimiyetle yardım ettiğimizi görebilirsiniz.

15 gün içinde alınan bir ürün tamir edilmez değiştirilir bununla ilgili para iadeniz yapıldıysa zaten sorununuz çözülmüş demektir . İstediğiniz ürünü almakta özgürsünüz.

Eğer elektronik eşyanızda problem yaşarsanız detaylı sorun listenizi bir print çıktısı alıp ürünle birlikte göndermelisiniz ki teknik servisimiz çözüm sunsun .

Buraya yazmadan önce teknik servisimize yazsaydınız konuyla ilgili çözüm bulmanız çok daha kolay olurdu.

Umarım istediğiniz ürünü alır ve başarıyla kullanırsınız.

Biz teknik servisimizde ve forumlarda sorun yaşayan grafikerlere destek vermeye devam edeceğiz.

UC Logic

1 kasım 2011 - 22 ocak 2012 tarihleri arasındaki zamandan bahsettim, dediğiniz gibi 15 gün içerisinde değişim yapsalardı keşke, bende 3 kuruşluk paramla rezillik yaşamasaydım, teknik destek için de driver yükle kaldır dan daha yapıcı çözümler sunmasını tavsiye ediyorum.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Türkiyede forumlar üzerinden destek vermeye çalışan tek firmayız bu konuda tek bir cevaptan fazlasını buradan kullanıcılara verdiğimizi diğer cevaplanan konulardan görebilirsiniz.

Grafik tablet kullanan kişiler çoğu zaman donanim konusunda yazılımlarda olan bilgileri kadar bilgi sahibi olmadığından teknik servis genelde konuya standart cevaplarla yaklaşmaktadır.

Grafik tabletin basınç özelliğinin program içindeki ayarlardan olduğunu bilmeden tablet iadesi yapmaya çalışan insanlar olduğunu da düşünerek bizleri de anlamaya çalışın lütfen.

Teknik servisimize gönderilen tabletler ile yaşananları üzerine detaylı olarak bir mail veya çıktı alıp eklerseniz servisteki ilgilenme ona göre olacaktır.

Bazen cihazlar servise geldiğinde kişinin yaşadığı sorunu yapmayabiliyor buda bir olasılık bunun için uzun süre test edilmesi gerekebiliyor.

Kısacası bizler sizlere yardım etmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Umarım sonuç her ne olursa olsun istediğiniz gibi tasarımlarınızı yaparsınız.

UC Logic - Akortek Bilisim