Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

UC-Logic TWH850 Sorunu

maxx126

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Bayramdan hemen önce UC-Logic TWH850 tablet almıştım, ancak arızalı çıktı ve aynı gün teknobiyotik (akortek) üzerinden arıza kaydı açarak değişim talep ederek ürünü kendilerine gönderdim.

Araya bayram girdiğinden bu hafta için salı sabahı ellerine ulaştı sorunlu ürün. Bugün cuma ve kendilerinden "bu hafta değişim tamamlanacak" "cuma günü değişimi yapıyoruz" mesajları dışında olan bitenle ilgili doğru dürüst bir bilgi alamadım.

Elbette yeni üründe sorun çıkması ihtimal dahilindedir ancak bunun değişiminin bu kadar zaman almaması gerekir diye düşünüyorum. En azından ne olup bittiğiyle ilgili müşterinin daha iyi bilgilendirilmesi gerekir.

Gördüğüm kadarıyla burada aynı ürünle ilgili sorun yaşayan başka arkadaşlar da var (hatta UC-Logic'den bir kullanıcı bile var ilgilenirse sevinirim), şayet aralarında teknik servise gönderim yapan olduysa onların süreç ne zaman nasıl tamamlandı paylaşırlarsa sevinirim.

Mesajı uzun tutmamak için arızayla ilgili detay yazmadım ama ilgilenen olursa yazarım.

Teşekkürler

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba ,

Öncelikle bu forumdan başka markalardan ürün almış arkadaşlara bile yardım etmeye çalışıyoruz umarım sizlere verdiğimiz değeri anlatmak açısından faydalı olur.

Her zaman belirttiğimiz gibi forumda yazmadan önce teknik servise mail ve telefon yoluyla ulaşmaya çalışmanız ayrıca Teknobiyotik üzerinden aldıysanız ticket üzerinden yazmanız daha iyi olur forumda yazılanları kısa sürede farkedemeyebiliriz ama ticketlar site üzerinden sorumluları tarafından günlük cevaplanabilir.

UC Logic resmi yetkilisi olarak Akortek teknik servisiyle görüştüm ürün değişiminiz kısa sürede yapılacak bilgisini aldım .

Bu sayede ayın 13.ü ulaşan bir ürünü 19'u 6 gün içinde tespit yapılıp gerekli prosedür başlamıştır.

UC Logic markasını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hayırlı günler.

maxx126

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Zaten aynen dediğiniz gibi yaptıktan (teknobiyotik'e ulaşıp ticket açıp oradan bir müddet görüştükten) ama tatmin edici bir cevap alamadıktan sonra ne yapmam gerektigine karar vermeme yardimci olmasi amaciyla buraya mesaj yazdım.

Umarım gelen yeni üründe bir sorun olmaz zira ürünün kendi düzgün çalıştığı sürece fiyatına göre çok iyi bir ürün.

Son düzenleme:

maxx126

🌱Yeni Üye🌱
Yeni gelen üründe sorun yok. :) Yalnız aldığım yerdeki ürün açıklamasında bu modelde eğim algılama özelliği olduğunu yazıyordu ancak göründüğü kadarıyla öyle değil (en azından yanında gelen sürücülerle öyle, netteki sürücüler zaten bendeki cihazla uyumlu değil). Emin olmak için size sormak istedim. Şayet haklıysam aldığım yere ulaşayım açıklamayı düzeltsinler ki bu özelliğine güvenerek alacak olan arkadaşlar sorun yaşamasın.