Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Uçar kargo

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
uankargoc.jpg

elemanların şapkalarıda benden olsun...:)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
bu haliyle daha iyi olmuş ama sloganı logodan kaldırsakmı dersin...yani bu firma birgün olur ve bu logo kullanılırsa sloganı yerleştiririz biyere:) teşekkür ederim uğraştırdım seni ( :) )

tamam canım kaldırırız :)rica ederim lafımı olur..

Yukardaki amplem çok büyük olmuş yoşa, bu şekilde hem çok kaba duruyor, hemde basılı meteryallerde uygulanması çok zor.

Hı hı, KEsinlikle boyut ayarlaması yapılabilir Mustafa :) tşk ediyorum...

uankargoc.jpg

elemanların şapkalarıda benden olsun...:)

Bu güzel bi süpriz oldu işte,teşekkürler canı...Çok tatlı oldu bence...Logo, tabela, araç ,kartvizit ve şapka hazır...Para babası nerde yahu :p

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Türkçemiz kiliğimiz lütfen dikkat edelim...
hoş görünüze sığınarak düzeltme yapıyorum :smile:
amplem kelimesi amblem diye yazılır :tongueout:
Saygılar

Teşekküler düzeltme için:)
Yalnız bu düzeltmede içten olduğunuza inanmam için ilk önce avatarınızdaki yazıları değiştirmeniz gerekmiyormu?
Bu konuda çok hassas biri olarak;
Belki dalgınlık yüzünden yapılan tek bir harf hatasını düzeltme gerekeği duyarak, hem konuyu dağıttığınızın hemde beni bu mesajı yazmak zorunda bıraktığınızın farkındasınızdır umarım. Sitemizde Türkçe'yi yanlış kullanan bir çok arkadaşımız var ve bununla ilgili Türkce ve Dilbilgisi bölümümüzde var. İlginizi oralarda gösterebilirsiniz.
Kusura bakmayın, yosa arkadaşımdanda özür dilerim konusunda böyle bir kirlilik yarattığım için ama arkadaşın yazısını çok içten bulmadığım ve gereksiz olduğunu düşündüğüm için bu yazıyı yazmak zorunda kaldım.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
tamam canım kaldırırız :)rica ederim lafımı olur..
Bu güzel bi süpriz oldu işte,teşekkürler canı...Çok tatlı oldu bence...Logo, tabela, araç ,kartvizit ve şapka hazır...Para babası nerde yahu :p

Rica ederim asıl ben teşekkür ederim canım... para babası diğer çalışmalarıda görünce çıkıcak ortaya sanırım...:)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekküler düzeltme için:)
Yalnız bu düzeltmede içten olduğunuza inanmam için ilk önce avatarınızdaki yazıları değiştirmeniz gerekmiyormu?
Bu konuda çok hassas biri olarak;
Belki dalgınlık yüzünden yapılan tek bir harf hatasını düzeltme gerekeği duyarak, hem konuyu dağıttığınızın hemde beni bu mesajı yazmak zorunda bıraktığınızın farkındasınızdır umarım. Sitemizde Türkçe'yi yanlış kullanan bir çok arkadaşımız var ve bununla ilgili Türkce ve Dilbilgisi bölümümüzde var. İlginizi oralarda gösterebilirsiniz.
Kusura bakmayın, yosa arkadaşımdanda özür dilerim konusunda böyle bir kirlilik yarattığım için ama arkadaşın yazısını çok içten bulmadığım ve gereksiz olduğunu düşündüğüm için bu yazıyı yazmak zorunda kaldım.

Estağfurullah Mustafa...Kirlilik oluşturacak bi durum yok arkadaşım.İyi yaptın.

Bence Güzel Olmuş...;) Ayrıca Şapkada Süper :p :D

Teşekkür ederim...

Rica ederim asıl ben teşekkür ederim canım... para babası diğer çalışmalarıda görünce çıkıcak ortaya sanırım...:)

mm bunlarımı kastediyorsun:)

Efoja ve Zucker arkadaşlarımız çeşitli çalışmalar hazırlamışlar...huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum...

46941331.jpg

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Rica ederim içimden gelerek ve seve seve yaptım...ekibin 3 elemanı var şimdiden... ve canla başla çalışıyolar hayali bir firma için...:) :) yoŞa uçuruyooor...:)