Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ücretli üyelik php scripti?

uzman1991

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bilimanaokulu.com
Arkadaşlar ben yeniyim phpdende pek anlamıyorum.Yeni başladım.İnş. örenicez :D derslere devam ediyorum son sürat :angel:

Sizden isteğim.Diyelim siteme girenler.Üye olucaklarya.Mesela ben üyeliği para ile yapmak istiyorum.Örn.Üye olmadan sadece ana sayfayı görüntüleye bilicekler.Üye olunca sitenin tüm imkanlarına ulaşıcaklar :D biraz saçma ama örenmek için buna değer :d:D

Neyse kısacası nasıl paralı üyelik sistemi yapabilirim.php olarak.Yada bildiğiniz bi örnek varmı ?

Benzer konular

uzman1991

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bilimanaokulu.com

Heh arkadaşlar sonunda nette gezerken bi örneğini buldum :)
Benim de istediğim böyle birşey.Siteme girenler üye olmak için bu şekilde benim hesabıma para yatırmalarını istiyorum.Resimdeki gibi aylık mesela 10 TL.Böle php scripti olan varmı elinde yahut nasıl yapabilirim.?:rofl:

Rawkon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
normal üyelik sistemi kur, parayı yatıranların üyeliğini aktifleştir.

uzman1991

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bilimanaokulu.com
sorunda orda :) hobi olarak ilgileniyordum.html site felan yapıyodum.basit diye.Böyle bişi gerekti.Elinizde varsa gönderebilirmisiniz?Basit bile olsa yeter.Amacım üye olmak isteyenler hesabıma para yatırsınlar...

xcoder

xxx
🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
john.w3ic.org
sorunda orda :) hobi olarak ilgileniyordum.html site felan yapıyodum.basit diye.Böyle bişi gerekti.Elinizde varsa gönderebilirmisiniz?Basit bile olsa yeter.Amacım üye olmak isteyenler hesabıma para yatırsınlar...

para kazanacağın bir sistem için bence araştırıp , okuyup , tarayıp , deneyip ilerlemen daha mantıklı :)

ozozlem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
rapidden premium uyelik alan arkadaşlar varmı acaba..

uzman1991

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bilimanaokulu.com
para kazanacağın bir sistem için bence araştırıp , okuyup , tarayıp , deneyip ilerlemen daha mantıklı :)

Ya sitem hazır.Ama ben istiyorumki.Siteme girenler anasayfadan başka bir yere giremicekler.Ancak üye oldukları zaman diğer sayfaları gezebilicekler.Bende üyeliği para ile yapmak istiyorum.Nasıl olucağı hakkında bilgim yok.Araştırmaya kalktım.Alışveriş script felan çıkıyor işime yarayan bişi değil :)
Garanti bankasında hesabım var.Yada paypal hesabımı almam gerekiyor :sweating:

Belki şöyle olabilir:para yatırıldıktan sonra aktivasyon kodu gibi bişi gelse onunla üye olunsa siteme.Böyle bişi mümkün mü?Yardımlarınız için herkeze teşekkürlerimi sunarım:angel: