Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ucu Açık İki Ayrı Noktayı Birleştiremiyorum

zenten

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, diğer programlarda da mesela iki ucu ayrı noktaları birleştiremiyorum. Altta resimde daha net şekilde anlatabileceğim sıkıntıyı. Bir de diğer programlarda da birleştirme işlemi aynı şekilde mi yapılıyor. Şimdiden teşekkürler acil gerekli bu bilgi bana.

LhNvO.png

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bunun sebebi iki çizginin iki ayrı parça olması yani siz sadece birinde işlem yapabilirsiniz demektir. İki çizgiyi seçerek kısayol ctrl+L ile Combine etmeniz gerekli sonra iki noktayı seçip Weld ile birleştirebilirsiniz. Kolay gelsin ...

zenten

🌱Yeni Üye🌱
Bunun sebebi iki çizginin iki ayrı parça olması yani siz sadece birinde işlem yapabilirsiniz demektir. İki çizgiyi seçerek kısayol ctrl+L ile Combine etmeniz gerekli sonra iki noktayı seçip Weld ile birleştirebilirsiniz. Kolay gelsin ...

süpersin sen çok sağ ol baştan çizmekten korkuyordum çok teşekkürler. Diğer programlarda bu işlem nasıl yapılıyor hazır elin değmişken onlarıda söyleyebilir misin?

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
"Diğer programlardan" derken bildiğim bir programsa yardımcı olmaya çalışırım, siz hangi programda nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsunuz? ...

zenten

🌱Yeni Üye🌱
İşte photoshop olsun illustrator olsun bunlarda da aynı problem var mesela. iki ayrı çizgi çizince birbirinden bağımsız kalıyorlar onlarda bu problemi nasıl halledeceğiz?