Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ümit Ayakkabı Logo

karakura12

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir firmaya yaptığım logo çalışması.
tamamen bana aittir.

logoyxp.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncellikle ellerine sağlık.firma tarafından kabul gördüyse sorun yok hayırlı olsun.sanırım sadece erkek ayakkabısı satan bir firma

karakura12

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet sadece erkek ayakkabısı satıyor.

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel logo ellerine sağlık. ama turuncu renk nedne başka renklerde olabilir.Eğer müşteri istediyse o ayrı tabi:wink:

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Logolarda hazır vektörler kullanılmasını uygun bulmuyorum...
Firma ismi sadece ümit mi? Ayakkabı vektörü yerine var ise; firma isminin geri kalanını yazmanızı önerirdim...
Turuncu renk; bir ayakkabı firmasına uygun gibi gelmiyor bana daha stil renkler kullanmalıydınız...
Lacivert gibi yada kullanım alanı oluşturma imkanınız olur ise; lacivert, beyaz gibi...
İyi çalışmalar...

çizgı2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logolarda hazır vektörler kullanılmasını uygun bulmuyorum...
Firma ismi sadece ümit mi? Ayakkabı vektörü yerine var ise; firma isminin geri kalanını yazmanızı önerirdim...
Turuncu renk; bir ayakkabı firmasına uygun gibi gelmiyor bana daha stil renkler kullanmalıydınız...
Lacivert gibi yada kullanım alanı oluşturma imkanınız olur ise; lacivert, beyaz gibi...
İyi çalışmalar...

arkadas katılıyorum benim fıkrım alakasız buldum ve bana kusura bakmayın ama basıt gelıyor...

wed-design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Oradaki ayakkabı kabak gibi kalmış onun yerine daha değişik birşeyler yapsan daha iyi olmaz mı o ayakkabı çok bozuyor.

karakura12

🌟Usta Tasarımcı🌟
Logo tamamen benim çizimimdir.
Adamın işyerinin dekoru çoğunlukla turuncu.
Zaten sadece kartında bu logoyu kullanıyorum.
Ayakkabı sektörü olduğu herhalinden anlaşılıyor.

KARACAVİRAN

🌱Yeni Üye🌱
Yazı karakteri bana göre okunaklı degil dikkat çekici olmak istemişsin ama hoş durmamıs bu arada renk seçimin dikkat cekici olsada bir erkek mayzası için uygun doyurucu bir renk degil,bir de görsel olarak kullanmıs oldugun ayakkabiyi degiştirirsen tek yerine önden ve yandan görünebilen bir çift denersen belki biraz daha bütünlük saglamıs olursun...neyse basarıların devamını dilerim ii günler

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ayakkabının 3 boyutluluğunda problemler var topuk kısmının bir yüzünü çizmemişsin.Fonta gelince harflerde küçük oynamaları bende desteklerim ama m harfinin uzaması çok dik bir tercih olmuş tüm harflerde uygulanabilecek bir değişiklik daha uygun olurdu. hazır çizim sadece internetten indirdiklerimiz değildir ayakkabı fotoğrafının üzerinden çizilen vektörel bir çizimi kendimizde yapsak hazır çizimdir. emeğine sağlık..

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Logo tamamen benim çizimimdir.
Adamın işyerinin dekoru çoğunlukla turuncu.
Zaten sadece kartında bu logoyu kullanıyorum.
Ayakkabı sektörü olduğu herhalinden anlaşılıyor.

Müşteri isteği ise; o başka fakat turuncu genelde başka sektörlerde kullanılan bir renktir... Renkler her zaman sektörüne göre kullanılacak diye birşey yoktur fakat uyan ve uymayan var :)

Ayakkabı sektörü olduğuda sadece vektörden anlaşılıyor zaten... Vektörüde tasvip etmediğimi söylemiştim...Çalışma sizin! Karar sizin!
İyi çalışmalar...

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
Valentino-logo-512C22012F-seeklogo.com.gif

bak bu da Valentino Garavani'nin logosu.
Bence de biraz daha değiştirmelisin.Emeğine sağlık..

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
bence yazı kaba renkler değişebilir hazır kullanılan çizimleri bende doğru bulmuyorum
logo tasarımı yapılırken konuyada yakın olmalıdır başarılar dileğiyle

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ayakkabı komik duruyor. Ümit yazısı hoş olmuş.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Emeğinize sağlık...

gia!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Vektör: Hiç bir ayırt edici yanı yok. (Kendi çizimin olduğunu söylemişsin, tebrik ederim o başka bir konu) Bu çizimdeki ayakkabıyı kim giymek ister ki? Üstelik ayakkabı rengi de ağırlık dengesini alt üst etmiş.
Logotype-yazı: Çok avam bir font. Trendlere uygun değil. Bunun yerine dişsiz veya daha modern bir dişli font kullansan çok daha iyi olurdu. Uzatma ise fazla basit kaçıyor.

Ben biraz daha fazla çalışma gerektiğini düşünüyorum, yazı+firma ne satıyorsa görseli eşit değildir logo...

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
daha farklı font kullanırsan daha güzel olur, emeğine sağlık

gia!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Anlatmaya çalıştığım şey şöyle bir şey: Tabi bunu bir eskiz olarak on dakikada falan yaptım, bu haliyle de müşteriye sunulmaz...
logotdv.jpg

semaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede bu ayakkabıyı kimsi giyinmek istemez. yerine başka bişe düşünsen daha iyi olur. kolay gelsin