Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

use all layer secenegini bulamıyorum :(

tnçblk

🌱Yeni Üye🌱
lütfen biri bana söylesin acil ve kac dakikadır o secenegi arıyorum bulamıyorum :( şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ediyorum ...

Benzer konular

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆

All Layer seçeneği vardır. O da burada ama Use all layer seçeneğini hiç duymadım ve rastlamadım da. Varsa da arkadaşlarım paylaşırsa bende öğreneceğim :)

deniz bahtiyar1

🌟Usta Tasarımcı🌟
lütfen biri bana söylesin acil ve kac dakikadır o secenegi arıyorum bulamıyorum :( şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ediyorum ...
bende baktım böyle bir şey görmedim CS4 te sanırım CS2 de varmış ama bütün katmanları seçmek istiyorsanız shifte basılı tutup yapabilirsiniz
biraz daha bilgi verseniz belki daha iyi yardımcı oluruz...

eminduyum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hangi Photoshop versiyonu kullanıyorsunuz? Hangi araç ya da panel/palet ile nasıl bir işlem yapmak istiyorsunuz?

İzle ve Uygula

tnçblk

🌱Yeni Üye🌱
fotografta rötuş yapmak istiyorum use all layer seceneğini aktif haline getirirsem yaptıgım işlem tum layerlarda görünüyormuş. takıldım kaldım daha en başında ve cs4 kullanıyorum. :(

eminduyum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Clone Stamp ve benzeri araçlar için uygulanabilecek olan Use All Layers seçeneği yukarıdaki Options Bar'da yer alır. Options Bar görünmüyorsa Window menüsü Options komutunu kullanın...