Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Uzman Grafikerim | Anadolu Yakası - İstanbul

alirarslan

🌱Yeni Üye🌱
Uzman Grafikerim | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: İyi derece; Photoshop -Illusrator - Indesign -Freehand - Corel ve Ofis Programları

İş deneyimi ve içeriği: 43 yaşındayım, sigara kullanmıyorum. Lise mezunuyum Okuldan sonra baba mesleği olan matbacılığa başladım, kendi işletmemiz olan matbaamızı, 2007 yılında kapattık, 2007 den beri piyasalar da grafikerlik yapıyorum, bir çok matbaalar da çalıştım. son işim ise bir reklam şirketinin hem grafik tasarım hemde Web sitesi güncellemelerini yapmaktı, profesyonel ce kullandığım programlar; Photoshop - İllustrator - İn Desing - Freehand - Corel ve Ofis programları, sürekli daimi çalışacağım kurumsal firma arıyorum. Saygılar. Ücret beklentim 2.500 - 3.000

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 43 yaşındayım, sigara kullanmıyorum. Lise mezunuyum Okuldan sonra baba mesleği olan matbacılığa başladım, kendi işletmemiz olan matbaamızı, 2007 yılında kapattık, 2007 den beri piyasalar da grafikerlik yapıyorum, bir çok matbaalar da çalıştım. son işim ise bir reklam şirketinin hem grafik tasarım hemde Web sitesi güncellemelerini yapmaktı, profesyonel ce kullandığım programlar; Photoshop - İllustrator - İn Desing - Freehand - Corel ve Ofis programları, sürekli daimi çalışacağım kurumsal firma arıyorum. Saygılar. Ücret beklentim 2.500 - 3.000

E-posta: alirarslan@hotmail.com

Telefon: 0507 526 10 50

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.