Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Vakıf üniversitesi grafik tasarım bölümü ön lisans...

rocknes

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar öncelikle merhaba, forumu alt üst ettim lakin hala kafamdaki deli soruların cevaplarına ulaşamadım.Bilgilendirecek varsa en kısa sürede gerçekten çok mutlu olurum.

Şimdi benim sorunum şu; bir süre önce amatör olarak kartvizit ve broşür tasarımı ile uğraştım.Az çok illustratör ve corel drawdan anlıyorum.Hayal gücümde de bir problem yok bir şeyleri yoktan var etmeyi severim lakin el ile çizim kabiliyeti koymamışlar bana o hiç yok yani. Bu yıl tercihlerimde vakıf üniversitesinde iki yıllık(önlisans) grafik tasarımı bölümü yazmayı düşünüyorum ama forumda bir kaç arkadaş el ile çizim yeteneğinin olması gerektiğini yazmış buda benim gözümü gerçekten korkuttu.Hali hazırda ön lisans programı okuyan arkadaşlar var ise derslerde veya ödevlerde çizim yaptırıp yaptırmadıklarını açıklarlarsa çok sevinirim.
Not: Beykent üniversitesi grafik tasarım bölümünü düşünüyorum ayrıca vakıf üniversitelerinde önerileri olanlarda cevaplarsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

serhat87or

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım merhaba. El çizimine fazla kafanı takmasan iyi olur. Çünkü beykent üniversitesine gelen öğrencilerin %99 u nun çizimden anlamadığını kesin olarak onaylamış bulunmaktayım. Hatta bırak el çizimini program ödevlerini bile başkasına yaptıran insanlar daha da ağırlıklı burada.
Sonuç :) eğer el çizimin biraz iyiyse bide programları biliyorsan değmeyin sizin keyfinize :)

rocknes

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım merhaba. El çizimine fazla kafanı takmasan iyi olur. Çünkü beykent üniversitesine gelen öğrencilerin %99 u nun çizimden anlamadığını kesin olarak onaylamış bulunmaktayım. Hatta bırak el çizimini program ödevlerini bile başkasına yaptıran insanlar daha da ağırlıklı burada.
Sonuç :) eğer el çizimin biraz iyiyse bide programları biliyorsan değmeyin sizin keyfinize :)

teşekkür ederim cevap verdiğin için. Peki ödev olarak el çizimi veriyolarmı bir bilgin var mı ?

serhat87or

🌱Yeni Üye🌱
sadece karakter çizimi ve logo çizimi isterler senden