Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Vendetta'nın Eşsiz Meyve Suları :)

Monored

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
sacmalik.com
Arkadaşlar öylesine yapmış oldğum meyve suyu reklam çalışmasıdır. Sizce Üsteki mi, yoksa alttaki çalışma mı daha iyi olmuş ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Benzer konular

sero swordson

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
vanettanın v sinde zemin var, devamında yok. ne iş?
güzel olmuş. alttaki daha uygun.

Monored

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
sacmalik.com
Vendetta'nın V'si kendine has ve özel olduğu için zeminlidir. Yorum için teşekkürler.

oguzaybar

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle emeğine sağlık. Eleştirilere geçecek olursak;

Bir kaç tane stock fotoğraf kullanarak sağa sola serpiştirmişsin, üzerine de Vendetta ismini düz bir şekilde yazmışsın. Yani demek istediğim, stock fotoğrafları etkin bir biçimde kombinasyonlarla kullanman daha etkili olabilir. Ayrıca şu "....'dan daha fazlası" olayını da hiç anlamıyorum. Yani bir meyve suyundan daha fazlası ne olabilir ki ? Ben fazlasını değil meyve suyumu istiyorum, %100 meyvelerden üretilmiştir gibi bir vurgu daha etkili olur zannımca.

Monored

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
sacmalik.com
Öncelikle emeğine sağlık. Eleştirilere geçecek olursak;

Bir kaç tane stock fotoğraf kullanarak sağa sola serpiştirmişsin, üzerine de Vendetta ismini düz bir şekilde yazmışsın. Yani demek istediğim, stock fotoğrafları etkin bir biçimde kombinasyonlarla kullanman daha etkili olabilir. Ayrıca şu "....'dan daha fazlası" olayını da hiç anlamıyorum. Yani bir meyve suyundan daha fazlası ne olabilir ki ? Ben fazlasını değil meyve suyumu istiyorum, %100 meyvelerden üretilmiştir gibi bir vurgu daha etkili olur zannımca.

Yorumun için teşekkür ederim arkadaşım.