Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Versa laserle ilgili sorularınıza cevap verebilirim

hanifee

🌱Yeni Üye🌱
corelde hazırlayıp export yapıyorum dxf olarak kaydediyorum sonra lasercut programa atıyorum

isakosar

🌱Yeni Üye🌱
Laser cut parogramı arıyorum...

Merhabalar.
Arkadaşım lazer makinası aldı fakat laser cut programı kuramıyoruz usb key istyor laser cut programı ile ilgili yardımcı olabilecek arkadaş varmı.

isakosar

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar benim sorum şu
Laser cu programı arıyorum elimizde var ama usb (soft dog ) istiyor.
Bu programı nereden bulabiliriz yada alterrnatifi varmı.

isakosar

🌱Yeni Üye🌱
Merhba
Laser cut programi ariyorum nerden nasil bulabilirim.

relax_senna

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar versa laser makinasını almayı düşünüyorum türkiye satıcısı kimdir. detaylı bilgi alabileceğim bilgi özel mesaj olarak iletebilirseniz memnun olurum...

hakan(a)flippermatbaa.com

mturhan00

🌱Yeni Üye🌱
sa iyi calismalar yurt disinda bir arkadasimiz deri uzerine isleme icin laser makinasi aldi ama nasil kullanilacgini bilmyrz. ozelliklede corel drawda cizdigmiz bir deseni deriz uzerine keserekmi uzerine isleyerekmi nasil ayarlayagcz programdanmi yoksa makinadanmi bilginiz varmi simdiden cok tesekkurler iyi calismlar

mturhan00

🌱Yeni Üye🌱
sa iyi calismalr sorunzun cevabini bulabildinizmi bende o srounun cevabini cok merak edyrm ayni dert bendede var

mturhan00

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar biz Versa Laser Cihazını farklı bir amaç için kullanıyoruz ancak mantık aynı ilk çalıştırma amacı ile 2 mm kalınlığa sahip bir PMMA yı keseceğiz tamamı ile kesip çıkaracak ve üzerine 0,565 mm çaplı delikler açacak ayrıca 50 mikro metre kalınlığındaki bir bandı (çift Katlı) sadece bir katını kesmesini istiyorum altındaki aynen kalacak birde bunların haricinde 1 mm kalınlığındaki bir camın üzerinede kazıma işlemi yaptıracağız bu 3 farklı malzeme ve 3 ayrı lazer işlemi için cihazın ayarlarını nasıl yapmalıyız en son ihtimal deneme yanılma yapacağız ama öncelikle sizlerden bir ön bilgi alayım dedim.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
sa iyi calismalr sorunzun cevabini bulabildinizmi bende o srounun cevabini cok merak edyrm ayni dert bendede var

desen46

🏅Acemi Tasarımcı🏅
granite lazer

kardeşim bilgin varsa bu granit üzerine lazerle resim kazıma hakkında bilgi almak istiyorum istiyorum onların makineleri nasıl ölçüleri varmı ve fiyatları nelerdir

emirakif

🌱Yeni Üye🌱
yardım??

merhaba erol bey, bu sektörde yeniyim.. Lazermakinesi almak istiyorum..ahşap,keçe,kumaş,plexi,kağıt karton vs..kesme oyma makinesi..
size sorucaklarım sorular
1.tavsiye edebilceniz bir makine varmı? (eger burdan bilgi verilmiyorsa reklam yüzünden size face verebilirim)
2. makineyi aldıktan sonra hangi sürümler ve programlar indirmem gerek özellikle motif çizim için..ilk etapta onlarla çalışmak istiyorum..fotoraf oyma sonradan geçilir..
3. photoshop vs benim çalışma alanıma hiç geçmedi o yüzden bu sektörde de yeniyim..ve öğrenmek istiyorum..internete eğtim kitaplar satıliyor ordan tavsiye edebilceniz birşey varmı..çabuk be kolay öğrene bilceğim konusunda.

cvb verirseniz çok sevinirim meslektaş daha değiliz umarım en kısa zamanda öğrenirim... şimdiden teşekür ederim
saygılar