Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Versa laserle ilgili sorularınıza cevap verebilirim

enesevrim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar 2. el Üniversal yada epilog lazer arıyorum 30-40 watt olabilir.

MUCOORE

🌱Yeni Üye🌱
S.A. Erol bey elimde VERSA VL200 Modeli bir lazer var. Programı kurdum, ve bilgisayar üzerinden açma kapama kafayı sağa sola tablayı aşağı yukarı oynatabiliyorum. Fakat corelden gönderemiyorum. Programı internet ten indirmiştim programsal birşey olabilirmi , eğer programsal bir sorunsa doğru programı nasıl bulabilirim.

Erol bey program sizde varsa mümkünse şu adrese mail edebilirmisiniz.

Selam ENES EVRİM 2, EL VERSA LAZER VAR İLGİLENİRSENİZ.
******* NOLU TELEFONDAN HÜSEYİN BEYLE GÖRÜŞÜN

gokselali

🌱Yeni Üye🌱
slm lar ikinci el yada sıfır proel lazer kesim makinası ihtiyacı varsa bu numaradan ulasabilirseniz.05** *** ** **

.ben proel marka lazer kesim makinasının teknik servindeyim.proel hakkında kısaca bilgi vereyim.italyan malı.istege baglı 25 wat yada 50 watt amerikan tüp takılabilen enküçük boyu 80*60 cm olan hava sogutmalı. ve piyasada çok bilinen bir markadır.referans olarak istanbulda 450 ye yakın bursada 48 izmirde 14konya antalya denizli antep maraş adıyaman elazığ gibi şehirlerimiz de de bulunmaktadır.daha ayrıntılı bilği isterseniz 05** *** ** ** 65numaradn bana yada ***** linkindende istediğiniz bilğilere ulasabrsiniz..

dragon69

🌱Yeni Üye🌱
merhaba versa laser lerin fiyatlarını ve bunlarla tam olarak neler yapılabileceği konusunda açıklama yaparsanız memnun olurum. resimli açıklama da olursa daha hoş olur. teşekkürler

MUCOORE

🌱Yeni Üye🌱
S.A.erol bey sizinle telefondan görüşmem gerekiyor versa vl-200 var ama kullanamıyoruz
setupı kurduk corelden gönderemiyoruz ayar yapamıyoruz.
BİRKAÇ SEFER BASKI ALDIM makineden, sonra birisi programdan olabilir deyip setup gönderdi şimdi corelden gönderiyorum ama versanın programına gelen birşey yok.
Yardımcı olursanız sevinirim. Telefon numaranızı yazarsanız oradan size ulaşayım

serhatpamuk

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben cam lazer kazıma kristal içine resim işlerine heveslendim hiç bilgim yok . hatta makine alacağım ciddiyim beni aydınlatırsanız sevinirim iyi çalışmalar
ahmetpamuk

fatihkureci

🌱Yeni Üye🌱
Kaşe İçin Lazer

Kaşe Yapmak için uygun fiyatlı bir lazer makine arıyorum. tavsiyelere açığım.

bora39

🌱Yeni Üye🌱
********* buraya fiyat hakkında bilgi verirmisin
satılık versa için

Moderatör tarafında düzenlendi:

enesevrim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar arkadaşlar corel draw ve photoshop kullanıyorum.2,5 yıllık laser makinası tecrübem var. Universal marka laser kullandım şu an iş arıyorum.Ankaradaki arkadaşlar grafiker arayan varsa ************* a mail atarsanız cv mi gönderebilirim.Saygılar.

kuzeyfe

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar 2. el Üniversal yada epilog lazer arıyorum 25-30 watt arıy'orum
********* mesaj atabilirsiniz

kuzeyfe

🌱Yeni Üye🌱
slm = beytekinbey elinizdeki makinayı almayı düşünüyorum
*********** ayrıntıları yazarsanız sevinirm

EROL

🌱Yeni Üye🌱
metal markalma lazerlerle ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi alış verişi yapmak istiyorum ben ankarda soyut reklamda çalışıyorum elimizde versa lazer ve yeşil lazer yağ 3d kristal işleye bilen makinalar bulunmaktadır mail adresim erol_tekeci ed hotmail.com

enesevrim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar burası yeri değil biliyorum ama Ankaradayım 2 yıl üniversal lazer kullandım 2 yıldır meslekten uzak kaldım. Şimdi iş arıyorum corel draw, photoshop biliyorum. Autocad öğreniyorum ilgilenen personel arayan var ise bana mesaj atarlar ise görüşebiliriz mail adresi veremiyorum forum kabul etmiyor teşekkür ediyorum.
)

fd88

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bende de versa lazer 2.30 war makineyi hayatta ılk defa görmeme regmen kımseden yardım almadan öğrendim ama tek şeyi bilemedim lazer markalama yapılacak çizimi hani parça üzerinde lazer yakmadan geziyormus önceden görebiliyormusuz bunu bana tarıf edecek yardımcı olacak bırı warmı

emrememo

🌱Yeni Üye🌱
Versa Laser VLS2.30

Selamlar biz Versa Laser Cihazını farklı bir amaç için kullanıyoruz ancak mantık aynı ilk çalıştırma amacı ile 2 mm kalınlığa sahip bir PMMA yı keseceğiz tamamı ile kesip çıkaracak ve üzerine 0,565 mm çaplı delikler açacak ayrıca 50 mikro metre kalınlığındaki bir bandı (çift Katlı) sadece bir katını kesmesini istiyorum altındaki aynen kalacak birde bunların haricinde 1 mm kalınlığındaki bir camın üzerinede kazıma işlemi yaptıracağız bu 3 farklı malzeme ve 3 ayrı lazer işlemi için cihazın ayarlarını nasıl yapmalıyız en son ihtimal deneme yanılma yapacağız ama öncelikle sizlerden bir ön bilgi alayım dedim.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

hanifee

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bir resmi nasıl ahşaba veya cama kazıyabilirim graysele yapıyrm siuah beyaz ama lazer programına attıgm zaman hiç birşey çıkmıyor

KERİMOĞLU

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bir resmi nasıl ahşaba veya cama kazıyabilirim graysele yapıyrm siuah beyaz ama lazer programına attıgm zaman hiç birşey çıkmıyor[/QUOT1E]

1 hangi programda çalışıyorsunuz.2 exspotu ne olarak kaydediyorsunuz 3 lazer programınız ne yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım