Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Vichy - Dergi reklam tasarımı...

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Bir dergi için hazırladığım A4 boyutunda reklam tasarım çalışması. Yorumlarınıza...

N.design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.stropiyerci.com
sanırım fazla bilgi sahibi olamadığımdan eleştirecek bir nokta bulamıyorum ama beyaz alanın etrafına rahatsız etmeyecek derecede bir çerçeve yapılabilirdi yanda ki rengi tamamlayacak şekilde var yok arası bir çerçeve ayrıca daire içindeki yazılarıda yatırmana gerek yok bence :)

onun dışında mükemmeli yakalayabilmiş bir çalışma emeğine sağlık başarılar diliyorum

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
sanırım fazla bilgi sahibi olamadığımdan eleştirecek bir nokta bulamıyorum ama beyaz alanın etrafına rahatsız etmeyecek derecede bir çerçeve yapılabilirdi yanda ki rengi tamamlayacak şekilde var yok arası bir çerçeve ayrıca daire içindeki yazılarıda yatırmana gerek yok bence :)

onun dışında mükemmeli yakalayabilmiş bir çalışma emeğine sağlık başarılar diliyorum

Evet, dairelerin içindeki yazıları yatırmamam gerektiğini yeni fark ettim. :) Bu konudaki önerin için teşekkürler. Dikkate alacağım. :)
Sağdaki beyaz alanın ya da tasarımın tamamının çerçevesiz oluşu; yan sayfadaki tamamı zeminli haberden kaynaklanıyor. Tek başına kullanılsa, dediğin doğru. :) Öyle düşünülebilir, ama bahsettiğim gibi, yan tarafta koyu zeminli bir haber var.

Yorumun için teşekkür ederim.

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ellerine sağlık gayet şık ve güzel olmuş özellikle sol taraf zemin çok tatlı duruyor birde sağda ürünlerin alttaki ikisi beyaz zeminden dolayı yaybolmuş kaybolacak gibi duruyo onlarada bakarsan gayet güzel ellerine sağlık

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
ürünlerin dairelere arasında kalan çizgilerin perspektifi ve uzunluğu bana itici geldi sanırım birde yazıdaki çevirme işlemiyle birleşince perspektif olarak baya sorun çıkarmış ortaya o köşeyle biraz ilgilenmen gerekiyor sanırım haricinde güzel görünüyor. birde diyorum ki acaba şu kurdele böyle değilde gerçek bir kurdele fotoğrafıyla daha mı şık olurdu? çok mu yapay kalmış sanki. emin olamadım.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet evet birde ürünerin kaybolma sorunu var alta şık bir gölge oluşturulması şart bence

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Ellerine sağlık gayet şık ve güzel olmuş özellikle sol taraf zemin çok tatlı duruyor birde sağda ürünlerin alttaki ikisi beyaz zeminden dolayı yaybolmuş kaybolacak gibi duruyo onlarada bakarsan gayet güzel ellerine sağlık

Beğenileriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim darkdevill. Tarafımca dikkate alınacaktır. :)

ürünlerin dairelere arasında kalan çizgilerin perspektifi ve uzunluğu bana itici geldi sanırım birde yazıdaki çevirme işlemiyle birleşince perspektif olarak baya sorun çıkarmış ortaya o köşeyle biraz ilgilenmen gerekiyor sanırım haricinde güzel görünüyor. birde diyorum ki acaba şu kurdele böyle değilde gerçek bir kurdele fotoğrafıyla daha mı şık olurdu? çok mu yapay kalmış sanki. emin olamadım. evet evet birde ürünerin kaybolma sorunu var alta şık bir gölge oluşturulması şart bence

Evet, yanlışlarımı görmemi sağladığınız için teşekkür ederim Müge. Bazen hatalarımızı kendimiz göremeyebiliyoruz. :) Bu da o durumlardan birisi benim için. Tekrar tekrar teşekkür ederim. Uyarılarınız, hatırlatmalarınız, önerileriniz ve eleştirileriniz tarafımca dikkate alınacaktır. :angel: Yüreğinize sağlık.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
a aa adımı bildi :D
çalışmalarınız güzel beğeniyorum işlerinizi bu yaşadığınız sorun hepimizin zaman zaman başına gelen durum. başarılar :)

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
ellerıne saglık.. bende ılk baktıgımda urunlerın on plana cıkarılmasını ve yazılan duz olması gerektıgını dusunmustum..

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Başarılarınızın devamını diliyorum, çok güzel bir çalışma olmuş.

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel çalışma tebrikler

Teşekkür ederim.

ellerıne saglık.. bende ılk baktıgımda urunlerın on plana cıkarılmasını ve yazılan duz olması gerektıgını dusunmustum..

Teşekkür ederim, sizin de yorumunuza sağlık.

Başarılarınızın devamını diliyorum, çok güzel bir çalışma olmuş.

Teşekkür ederim, yorumunuz için ve iyi dilekleriniz için.

ctpgrafik

🌱Yeni Üye🌱
bence amaca uygun profesyenöllik kokan bir calışma gayet beyendim tek sorun yazıların eğikliği yazıları eğik istersen başka bir vurgulama kullanma özgürlüğüne sahipmisin bilemem mesela oval gibi yuvarlarlak değilde ?

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
bence amaca uygun profesyenöllik kokan bir calışma gayet beyendim tek sorun yazıların eğikliği yazıları eğik istersen başka bir vurgulama kullanma özgürlüğüne sahipmisin bilemem mesela oval gibi yuvarlarlak değilde ?

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. :)

Ama şunu belirtmeden geçemeyeceğim. Üyelik tarihiniz olan "22-11-2007" tarihinden itibaren yapmış olduğunuz İLK ve TEK yorumu benim çalışmama yapmış olmanız beni mutlu etti. Zira, bu mesajınızın; paylaşıma başladığınız şeklinde devam etmesini temenni ederim. Yüreğinize sağlık.