Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Video ön fragmanı hazırlayabilecek (Ücretli) - Türkiye Geneli

Şervan EKRAD

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Video ön fragmanı hazırlayabilecek (Ücretli)

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar freelance kategorisini bulamadığım için buraya yazdım. Gerçi arkadaşın üyeliğiyle yazıyorum o da ayrı bir konu. Mod arkadaşlar konuyu uygun gördükleri kategoriye taşıyabilir.

Neyse saadete geliyim. Videolarım için fragman hazırlamak istiyorum. Video fragmanı yapılacak.

logonun psd dosyası var zaten bende karnavalın resminin büyük halide elimde mevcut. Bu çiçek dönecek filan alttan kiraliktir.net yazısı ve sloganı sağdan veya soldan gelip ortada durduktan sonra dönen karnaval duracak. Bu kadar 3-5 saniyelik birşey yani. Facebookta paylaşacağım videoların önüne ekleyeceğim.

Veya isteğim dışında siteye gözatıp yakıştıracabileceğiniz bir fragmanda olabilir.

E-posta: fesih@fesih.com

Telefon: 0534 452 63 21

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Şervan EKRAD

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İntro yapıldı arkadaşlar. Mail gönderen arkadaşlar için teşekkürler bu arada. İlerde tekrar çalışmak dileğiyle.