Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

visual basicle müşteri takip programı

madame.naz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
okul projem hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim:angel: kimseden programın tamamını istemiyorum bana fikir verebilir kodlarımda yardımcı olabilirsiniz şimdiden hepiminizden Allah razı olsun:sleepy:

bir işletmenin müşteri takip programını yapacağım. program iki temel kısımdan oluşacak:
1.kısım: stok takip kısmı olacak, elde ne kadar mal ve hangi müşteri ne zaman ne kadar mal almış bilinecek. yeni mal geldiğinde girilebilecek ama çıkışı sadece satış ile olacak.müşteri bilgileri ayrı yerde tutulacak.
2.kısım ayrıca bir demirbaş takip kısmı olacak sistemde hangi demirbaşlar var kimin üstünde kayıtlı ve hangi tarihte ona zimmet edilmiş bilinecek. zimmet ekleme ve çıkarma sadece admin yetkisinde olacak. yani ekleme ve çıkarma kısmında şifre olacaktır.

bitamig

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.erkutguneri.tr.cx
VB bilgin ne kadar bu konuda bi bilgi verirsen eger,
"kimseden programın tamamını istemiyorum bana fikir verebilir kodlarımda yardımcı olabilirsiniz " demişsin.Kodlama da hangi noktadasın, veritabanına kayıt ekle,çıkar,sil kontrol et,listele,datagridlere hakimmisin bu gibi temel bilgilerin varmı yoksa ilk aşamada temel mantığını kavrayarakmı bunu yapmak istiyorsun bunun dışında hangi veritabanını kullanmayı düşünüyorsun.Yazdığın bişeyler varmı.Yada yazarken takıldığın.Kod örneğin varsa paylaş bizde senin ne durumda olduğunu görelim de ona göre yardım edelim.

sevimsli

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaş bu programın kodlarını kimseden bulamazsın parça parça kodların hataları için yardımcı olunurda tüm bir programın kodları için zaten bu programlar ticari amaçla satılıyorlar sana tüm kodlar niye verilsin ki. Hangi dille yapacaksan ki onun hakkında internette dökümanlar mevcut ama bu kadarda hazıra alışmayın ya . Tüm programın kodları nı veren varsa bende yazayım hatta arkadaşlar programı yapsın versinler bana makbule geçer :)

e_okyanus

🌱Yeni Üye🌱
bana ulaşabilirsen sana kodların çoğunda yardımcı olabilirim buna benzer bi program yapmıştım hala elimde..daha yeniyim sitede ..

ilhanveral

🌱Yeni Üye🌱
programı sıteye eklersen maname.naz arkadasımıza yardımcı olmus olursun bence e_okyanus

ßy_AyDoS

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.aydosforum.com
Benimde müşteri takip muhasebe tutumu gibi bir program yapmıştım Vb dilinde ancak kod dökümü çok karışık

cm1987

🌱Yeni Üye🌱
internette bu konuda sayıca fazla kaynak var arastırırsanız ögrenebılırsınız ıyı calısmalar