Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Wacom intous5 tabletin kırılan kalemine muadil

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar merhaba,

1 hafta önce tabeltimin kalemi resimdeki gibi hale geldi :(
BcoLO.jpg

Tamiri mümkün değil ne yazık ki ve sıfırı 275TL.:.(
Benim bulduğum bir kaç yabancı site var ama kullanan var mı aranızda bu aşağıdaki linkte buldum muadil ürünleri

Aliexpress.com da dan deki kablosuz dijital tablet kalem P51 grafik tablet kalemi

Aliexpress.com da dan deki ücretsiz kargo! 1 adet huion p68w pil kalem grafik çizim pad tablet kalem huion çizim tablet monitör

Aliexpress.com da dan deki 2014 yeni huion şarj edilebilir grafik çizim pad tablet kalem huion çizim tableti şarj edilebilir pen80

veya farklı bir fikri olan var mı elim kolum bağlı kaldım lütfen fikirleri olan elinde fazla kalemi olan arkadaşlar varsa da onlarda yazsın alışveriş yapabiliriz. Bu linklerdeki kalemlerin tek sıkıntısı pilli veya sarjlı olmaları...

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba ,

Grafik tabletlerin kalemleri birbiri ile uyumlu değildir.
Tasarımsal olarak benzeyen modellerin bile basınç hassasiyetleri raporlama hızları farklıysa kalemlerin iç tasarımları değişmektedir. Bu sebeple sadece sahip olduğunuz tabletin kalemini satın alırsanız çalışacaktır .

UC Logic olarak tüm modellerimizin yedek kalemlerini satıyor olmamız ve temin kolaylığı seçilmemizin en önemli sebeplerinden biri ama bizim kullanıcılarımızda farklı modellerimizin kalemlerinin biri diğerinde çalışır mı gibi soruları çokça sormaktalar gayet normal bir durum.

Orjinal kalemi alıp devam edebilirsiniz.

Umarız en kısa sürede çizmeye devam edersiniz

UC Logic Türkiye
Akortek-Ana Sayfa
TeknoBiyotik: Ana Sayfa