Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Wacom intuos pro M mi Uc logic 10.1 mi ?

ressamkiz

🌱Yeni Üye🌱
Selam arkadaşlar. 1000 lira civari bütçem var. Illustrasyon cizim ve resimlerimi artik digital ortamda da yapmak istiyorum. Zaten cocuk kitabi resimleyecegim. Bunun icin tablet almam lazim ancak wacom intuos pro medium ve Uc logic 10.1 tablet arasinda cok kararsizim. Ilk defa tablet kullanacagim. Wacom intuosta ekrana bakarak calisma sikintisi var ama herkes kalite olarak wacom diyor. Uc logic 10.1 in ise ekrana bakarak calisma avantaji var ama kalitesinden emin degilim cunku herkes wacom diyor baska bir sey demiyor. Uc logic 10.1 modelini sadece tablet uzerine cizebilmek icin almak istiyorum sizce bunu tercih etmeli miyim yoksa wacom dan şaşma mi dersiniz? Bir de Uc logic ile illa pc ye takili calismak zorunda miyiz mesela pc yi acmadan ekraninda calismak mumkun mu? Bilgi verebilecek arkadaslara simdiden tesekkuru borç bilirim.

serkan6

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.serkanileri.com
Merhaba,Uc logic 10.1 le ilgili amazon com da kullanıcı yorumları var ,çoğu olumlu yine de bir göz atmanızı öneririm .bende sizin gibi uc logic hakkında kullanıcı yorumlarını merak ediyorum.Özellikle Uc logic Artisul D13 Sketch Pad le ilgili.Grafik tablet kullanıcılarının büyük bir kısmının wacom önermesi normal,ancak düşük fiyat ve yakın performans açısından uc logic inde kullanılabileceğini düşünüyorum.Yıllardır lapazz TWA60 kullanarak çalışmalar yaptım bana yeterli geldi .Yanılmıyorsam Artisul D13 Sketch Pad Yeni çıkan bir ürün o bakımdan kullanıcı yorumlarına ulaşamadım, bahsettiğiniz Uc logic 10.1 kullanıcılarının yorumlarını esirgememesini dilerim.bildiğim kadarıyla uc logic 10.1 yada D13 enerjisini bağlı olduğu bilgisayar dan alıyor . tabletin içinde bir işletim sistemi yok haliyle gerekli çizim programları da yok ,yanılıyorsam düzeltin,dijital tablet diz üstü ya da masa üstü görüntüsünü kendi ekranına aktarıyor ve dijital ekran üzerinde çalışma olanağı sağlıyor .Bir yere bağlı olmadan çalışacağını zannetmiyorum.

Son düzenleme:

ressamkiz

🌱Yeni Üye🌱
Verdiğiniz bilgiler için çok tesekkur ederim Serkan. Simdi amazon .com daki yorumlari okudum tavsiye eden de var etmeyen de ama yine de ekrana çizim yapabilme açisindan uc logic tercih edeceğim sanirim. Wacom 13hd alana kadar en iyisi bu galiba:) bu arada windows 8.1 ile uyumlu degilmiş ama olsun.

serkan6

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.serkanileri.com
Rica ederim , Türkiye kullancılarının yorumlarına ulşamadım .uc logic Artisul D13 Sketch Pad windows 10 da sorunsuz çalışıyor mu çok merak ediyorum.bu konuda uc logic Türkiye yetkilileri bizi aydınlatırsa çok sevinirim.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba arkadaşlar,

Windows 7 / 8 / 8.1 sürücülerini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
UC LOGIC

Biz ofisimizde windows 10 ve Adobe CC ile test ettik çalışmaktadır.

Ancak çoğu kullanıcı düzgün olmayan windows sürümlerini güncelleyerek windows 10 a geçiş yaptığından windows bazlı bazı program uyum sorunları yaşayabilmektedir.

Bu sorunlar kişilerin işletim sistemi ve Adobe güncellemeleriyle ilgildir.

Şuan için bir sorun görünmemektedir.

UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim

Daha uygun fiyatıyla 10.1" Boyutlarındaki modelimizi incelemeyi düşünebilirsiniz
UC Logic Lapazz SP1001 Penates 10.1" Basınç Hassasiyetli Dokunmatik LED Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

UC Logic Lapazz Artisul 13.3 Full HD IPS Basınç Hassasiyetli Dokunmatik Led Grafik Tablet - Grafik Tablet
ucsp1301-icgorsel-01.jpg