Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Arayüz Tasarımcısı - Türkiye Geneli

Erhantr

🌱Yeni Üye🌱
Web Arayüz Tasarımcısı

Program/Seviye: E-ticaret sitelerimizde ve yeni projelerde konumlandırmak üzere Web Arayüzü Tasarımına tam anlamda hakim detaylara özen gösteren ve ekip çalışmasına uyumlu takım arkadaşları arıyoruz.

Kısaca internet projesi geliştiren firmayız keyifli ve dinamik bir ortamda bizlerle çalışacak takım arkadaşları arıyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kullanıcı Arayüz Tasarımı konusunda deneyimli
Görsel ve/ya interaktif arayüz tasarımında deneyim
Somut iş örnekleri (portföy) sahibi olmak
Yeni web tasarım trendlerini takip eden
Yenilikçi fikirler üretebilen ve sektördeki yenilikleri takip eden
Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri kuvvetli
İş takibi kuvvetli, sorumluluk sahibi, disiplinli,

Tasarım uzmanları, üst düzey interaktif projelerin üretiminde Proje Yönetimi, Arayüz Kodlama ve Uygulama Geliştirme gruplarında yer alan diğer kişilerle koordinasyon içerisinde, geliştirilen web projesi, interaktif kampanya, oyun, e-bülten ve yazılım uygulamalarının konsept ve arayüzlerinin tasarlanması ve hareketli görsel öğelerin (site içi Flash animasyon, banner'lar vb.) geliştirilmesi görevlerini üstlenmektedirler.

Lütfen başvurunuzda tasarımlarınızı en iyi şekilde yansıttığını düşündüğünüz projelerinizin URL'lerini belirtiniz. İş örneği bulunmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

E-posta: erhan@narecza.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
Freelance olarak hizmet almak isterseniz. emrecetiner.com.tr adresinden ulaşırsanız yardımcı olmak isterim.

matrucaria

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mugeunlu.com
Freelance ayarüz tasarımcısına ihtiyacınız olursa iletişime geçebilirsiniz.

Yaklaşık 3 yıldır freelance art director olarak çalışıyorum. Sadece tasarım yapıyorum. Çalışmalarımı photoshop üzerinde yapıyorum. Size de psd olarak dosyaları gönderiyorum. Herhangi bir kodlama html,css yapmıyorum.
Portfolyoma aşğıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
mugeunlu.com

Ancak güncel değildir. 2 yıl önce hazırlamıştım. Yeni versiyonu kısa zamanda upload edilecektir.
bazı çalışmalarımı linkten indirebilirsiniz.
www.mugeunlu.com/ornek_calismalarim.rar
www.mugeunlu.com/isler.rar