Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web ofset makine fiyatları

Seostanbul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar.

Web Ofset makine fiyatları lazım bana arkadaşlar. Tam manada bir gazete basabilecek şekilde bir makine fiyatı arıyorum ben. Ayrıca gazeteyi basarken film yada her neyse tabaka filan yapılıyor ya, onun makinesi filan toplam tüm özelliklerle beraber ne kadara gelir bize bir web ofset makinesi ?

alperen007

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar.

Web Ofset makine fiyatları lazım bana arkadaşlar. Tam manada bir gazete basabilecek şekilde bir makine fiyatı arıyorum ben. Ayrıca gazeteyi basarken film yada her neyse tabaka filan yapılıyor ya, onun makinesi filan toplam tüm özelliklerle beraber ne kadara gelir bize bir web ofset makinesi ?

Kardeşim web ofsetler diğer tabaka matbaa makineleri gibi değil. fiyat vermek karmaşık bir iş. ilk önce kaç sayfa basacak bir makine istiyorsun bunun kaçı renkli kaçı siyah beyaz olacak. kesim ebatı ne olacak, kırım ne olacak. bunları söylemen lazım. Ona göre sana fiyat çıkarta bilirim ama çok ucuz olur diye düşünme. orta halli bir web ofset için epey mütce olması lazım. benim dediğim sıfır web ofset için gecerli. ikinci el belki daha hesaplı olabilir ama ikinci elde ne kadar randımanlı olur bilemiyorum.