Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Programcılığı & Tasarım Staj İlanı - İstanbul

INurullah

🌱Yeni Üye🌱
Web Programcılığı & Tasarım Staj İlanı

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Esenler Teknik EML

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

Bildiğim Diller
*Html (%90)
*Css (%93)
*Jquery (%40)
*Php (%55)
*Pascal (%70)
Bildiğim Programlar
*Photoshop (%70)
*Fireworks (%60)
*Flash (%30)
*Dreamwiever (%98 )

Html & Css'e aşinayım hemen hemen her türlü çalışmayı yapabilecek derecedeyim.
Php'de orta düzey bilgiye sahibim ancak kendimi her an geliştiriyorum şuan İçerik Yönetim Sistemleri, Üyelik işlemleri, e-ticaret Sepet mantığı gibi bir çok sistemi veya projeyi yapabiliyorum yani programlama mantığında sıkıntım yok.

Javascripti fazla sevmem ama Jquery kütüphanesini gayet severim.

10.Sınıfta yüksek seviyeli dillerden Pascal programıyla bir kütüphane otomasyonu programladım.

Elime tasarım programını aldığımda hiç bir site tasarlayamam ama elime Html & Css'i aldığımda aklıma türlü türlü Web site tasarımları gelir.

İşle ilgili açıklama: Selamun Aleyküm,
Endüstri meslek lisesi 11.Sınıfta okuyorum
Yaz döneminde ve seneye staj yapılacak veya tam zamanlı çalışılacak iş yeri arıyorum.

E-posta: nurullahsevinctekin@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

INurullah

🌱Yeni Üye🌱
Web Tasarım Eleman İlanı - İstanbul

Web Tasarım Eleman İlanı

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Selamun Aleyküm,
12. Sınıf Web Programcılığı bölümünde okuyorum.Web Programcılığında staj yapmayı düşünüyordum ancak Staj yeri bulamadım ve bende geçici süreliğine Web Tasarım'a yönlenmeyi düşündüm. Tasarım programlarından Photoshop (70%), Fireworks(60%), İllustrator(20%)'u biliyorum ve işimi görecek Banner, Logo vb.. materyaller yapıyorum ancak tasarım programlarını bilmeme rağmen hayal gücüm o kadarda geniş değildir.yinede logolar, bannerlar yapıyorum ancak yaptıklarımı başka çalışmalarla kıyasladığım zaman Tasarım konusunda Fikir eksikliğimin olduğunu anlıyorum.Zaten yukarıdada belirttiğim gibi kodcuyum.Ancak gerekli eğitimleri verirseniz bu eksikliğimi kapatırım diye düşünüyorum..

E-posta: nurullahsevinctekin@hotmail.com

scokguler

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yerimiz Bayrampaşadadır ararsan görüşelim 0506 684 00 77