Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web sayfam yorumlarınızı bekliyorum

Benzer konular

eaglecnr

🌱Yeni Üye🌱
kapıya tıkladığımızda kapı açılsaydı ve o esnada geçiş olsaydı bence daha iyi olurdu, birde ponuda kullandığınız yazı üzerinde biraz çalışırsanız daha iyi olacaktır.

başarılı bir çalışma tebrik ederim.

simonmc

🌱Yeni Üye🌱
kapıya tıkladığımızda kapı açılsaydı ve o esnada geçiş olsaydı bence daha iyi olurdu, birde ponuda kullandığınız yazı üzerinde biraz çalışırsanız daha iyi olacaktır.

teşekkür ederim yorumun için.

yazı karakterini gömme işini çözemedim farklı bir font kullanırdım yoksa.

blackgrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana cok itici geldi daha modern tasarımlar gözde artık yani nasıl anlatsam 90' larda kartvizitlerin üzerinde resimler olurdu ama şimdi logo - isim - adres bilmem anlatabildimmi ama yine de büyük emek var eline saglık

calışmada hatalar var mesela daktiloya tıkladım arka planda linkler duruyor telefon sesi cıkıyor fılan ....

Son düzenleme:

narsist.

🏆Pro Tasarımcı🏆

bende birden o kapının gizemli bir şekilde açılacağını düşündm :)

güzel çalışma bence :)

simonmc

🌱Yeni Üye🌱
bana cok itici geldi daha modern tasarımlar gözde artık yani nasıl anlatsam 90' larda kartvizitlerin üzerinde resimler olurdu ama şimdi logo - isim - adres bilmem anlatabildimmi ama yine de büyük emek var eline saglık

calışmada hatalar var mesela daktiloya tıkladım arka planda linkler duruyor telefon sesi cıkıyor fılan ....

o olayın bende farkındayım da bilerek bıraktım o şekilde çünkü yaşayan bir oda havası vermesini istiyorum sokağa falan da dikkat edersen gece oluyor gündüz oluyor arabalar geçiyor, yada nebilim saat çalışıyor bir link e basınca herşey donmasın devam etsin arkadaki linklerin canlı kalması sorun olmaaz diye düşündüm.

yorum için teşekkur ederim.

simonmc

🌱Yeni Üye🌱

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalıntı denmez tabiki... en azından verilen örnekteki gibi bir çalışma değil... sanırım template editlemiş arkadaşımız... yazılar olmamış genel olarak...

Kolay gelsin...

simonmc

🌱Yeni Üye🌱
Çalıntı denmez tabiki... en azından verilen örnekteki gibi bir çalışma değil... sanırım template editlemiş arkadaşımız... yazılar olmamış genel olarak...

Kolay gelsin...

template falan yok arkadaşım. sadece foto galeri de xml olayı hazır şablon üzerinden gidildi. onun dışında hepsi benim emeğimdir.

ctrl+n deyip sıfırdan herşeyi kendim yaptım.

flash+photoshop+dreamviewer kullandım.

tüm objeler photoshop da hazırlandı flash da kullanıldı tek tek.

edit: yaşınızı görmedim kusura bakmayın, bu çalıntı muhabbeti canımı sıktı biraz

soyluturk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
okansoyluturk.deviantart.com
calinti falan ne demek yahu? arkadas emek vermis o kadar. o objeleri tektek hazirlayip flash'a aktarmak bile ne cok kadar emek ister! template dahi olsa ki arkadas olmadigini soyledi, calinti diyemezsiniz. lutfen emege saygi.
...
siteyi begendim yandaki panoyu biraz tasarima gore basit buldum onun disinda gercekten basarili.

gokhankapici

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.pozitiftanitim.net
Çok başarılı bır çalısma olmus , fakat arkadasın tekının yaptıgı yorum farklı geldı calıntı cok ınfaza gırıyor gıbı geldı vermıs oldugu lınkle de hıc bır calıntı yapıcak bısey yok ıkı sıtenın benımsemıs oldugu akım farklı onuda gecelım zaten flash , photoshop arası gıdıp gelmıs emegı gecen arkadas hersey ortada buyuk emek var tekrardan soyluyorum cok basarılı bı sıte tabı ufak hatalarda goze carpıyor genel olarak guzel emegıne saglık

berdos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.turnatasarim.com
Menüleri bulmakta zorlandım diyebilirim ilk başta... Çalıntı demek için çalınanında aynı olması gerekmez mi.

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
site tek kelime ile harika
yazılar biraz sıkıntılı ama çalışmanız o kadar hoşuma gittiki yazıdan söz etmek içimden gelmiyor...
her nekadar eleştiri tasarıma bişeyler katsada bu çalışma eleştiri haketmeyecek kadar başarılı

simonmc

🌱Yeni Üye🌱
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Eleştiriye de herzaman açığım dikkate alıcam söylenenleri.

eraksa

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence çok hoş başarılar

Tolga_Sahin

🌱Yeni Üye🌱
güzel bir site olmuş arkadaşın dediği gibi kapının açılışı ve yazıların daha değişik bir tipte olması her zaman daha iyi olur. tebrik ediyorum güzel...:)