Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web sitesi hazırlanması - Türkiye Geneli

tntrus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi hazırlanması

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Fotograf albümü sitesi yaptıracağım , sitenin güncel ve mobil cihazlarda sorunsuz açılan ( android- ios ) yapıda olması önemli.Sitede düğün ve çocuk temalı albümlerin tanıtım ve satışı yapılacak.Aynı zamanda sosyal hesaplarda aynı temada hazırlanacak ( ayrıca görüşülecek ). siteden beklentilerim ana hatlarıyla şu şekilde :

1. Site türkçe,ingilizce,almanca,arapça dilleri destekleyecek (tercümeler tarafımdan verilecektir) sadece türkçe kısmı beraber çalışılacak
  2. Siteye girildiğinde sistemin lisanına göre uygun dilde sayfa öncelikle açılmalı kullanıcı isterse geçiş yapılmalı.
  3. Pop up online chat olmalı ( nasıl yardımcı olabilirim vb )
  4. Online fiyat hesaplama olacak seçimler model-ölçü-kapak tipi-sayfa adedi ve extra ilaveler ile kullanıcılar sipariş fiyatlarını görecek.
  5. Online sipariş alma .( ödeme değil ) ödemeler konusunu netleştireceğiz ayrıca
  6. Soru cevap sayfası
  7. Kullanıcı kayıt sistemi olmalı
  8. Fotoğraf dosya yükleme sistemi olmalı
  9. Sipariş geldiğinde otomatik ilgili adreslere mail atılacak
  10. google optimize
  11. arama motorlarına kayıt

sitenin sosyal medyalara linkleri olmalı ve yeni bir haber siteye girildiğinde otomatik facebook instegram gibi sayfalarda da yayınlanmalı.

web site hazırlanması haricinde sayfa güncellemeleri geliştirme ve sosyal hesapların takibinide aylık belirlenen bir ücretle yaptırmayı düşünüyorum.

başlangıçta bu işleri yapabilecek ve geliştirmeye istekli iseniz benimle iletişime geçebilirsiniz gündüz çalıştığım için genellikle 18 den sonra daha müsait oluyorum.

E-posta: saritaserkan@hotmail.com

Telefon: 0537 216 49 06