Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Sitesi Tasarımı

muromm

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba;

Joomla üzerinde kurulu olan web sitemi wordpress alt yapısı üzerinden tekrar tasarlatmayı düşünüyorum.

Web sitesinin temel amacı İK üzerine eğitim danışmanlık hizmetlerinin tanıtımı, eğitim pazarlama ve satınalma faaliyetlerinin yapılması,

Web sitemi joomladan wordpresse taşımak istemin sebebi daha kurumsal, daha canlı, satınalma talebini oluşturabilmek, site görsel ve geçişlerinin daha modern olması.

Mevcut sitem üzerinde olan aşağıdaki uygulamaların yeni sitede devam etmesini planlıyorum.

• Site üzerinden üye toplanması ve üyelere eğitimle ilgili veya hazırlanan bültenlerin gönderimi ve gönderime ilişkin raporlamaların yapılabilmesi
  • Sitemiz üzerinden kredi kartı ile alışveriş sisteminin kurulması(banka ve diğer ödeme yöntemleri)
  • Kampanya ve açılır banner düzenlenip sitede yayınlanması
  • Eğitim takvimi ve yaklaşan eğitimlerin olması
  • Eğitim kayıt, bilgi, iletişim formu gibi form tasarımları
  • Eğitimlerden resimlerin, videoların konulabileceği alan
  • Eğitim veya sayfaların mail veya whatsapp üzerinden paylaşılabilir
  • SEO çalışmaları
  • Anahtar kelime uygulaması
  • Yeni logo, bülten ve sertifika tasarımları
  • Whatsapp üzerinden iletişim site üzerinde
Sitede genel olarak istediğim çalışmalar bunlar olacak olup süreç esnasında belki ufak tefek talepler olabilir.

Tasarım işini yapmak isteyen kişi yaptığı site çalışmalarını da paylaşabilirse memnun olurum. Çalışmayla ilgili teklif, ortalama bitirme süresini, tasarım örneklerini ik.egitim@yandex.com.tr mail atabilir.

Gelen teklifler değerlendirildikten sonra bütçe açısından uygun bulunan kişilerle mevcut site, yeni sitedeki tasarımla ilgili detaylı görüşme ve analiz yapılacaktır.

İyi günler/bayramlar

CAGATAY

Yönetici
♾️Grafik Gurusu♾️
P.m. gönderildi!

KingsMan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba;

Joomla üzerinde kurulu olan web sitemi wordpress alt yapısı üzerinden tekrar tasarlatmayı düşünüyorum.

Web sitesinin temel amacı İK üzerine eğitim danışmanlık hizmetlerinin tanıtımı, eğitim pazarlama ve satınalma faaliyetlerinin yapılması,

Web sitemi joomladan wordpresse taşımak istemin sebebi daha kurumsal, daha canlı, satınalma talebini oluşturabilmek, site görsel ve geçişlerinin daha modern olması.

Mevcut sitem üzerinde olan aşağıdaki uygulamaların yeni sitede devam etmesini planlıyorum.

• Site üzerinden üye toplanması ve üyelere eğitimle ilgili veya hazırlanan bültenlerin gönderimi ve gönderime ilişkin raporlamaların yapılabilmesi
  • Sitemiz üzerinden kredi kartı ile alışveriş sisteminin kurulması(banka ve diğer ödeme yöntemleri)
  • Kampanya ve açılır banner düzenlenip sitede yayınlanması
  • Eğitim takvimi ve yaklaşan eğitimlerin olması
  • Eğitim kayıt, bilgi, iletişim formu gibi form tasarımları
  • Eğitimlerden resimlerin, videoların konulabileceği alan
  • Eğitim veya sayfaların mail veya whatsapp üzerinden paylaşılabilir
  • SEO çalışmaları
  • Anahtar kelime uygulaması
  • Yeni logo, bülten ve sertifika tasarımları
  • Whatsapp üzerinden iletişim site üzerinde
Sitede genel olarak istediğim çalışmalar bunlar olacak olup süreç esnasında belki ufak tefek talepler olabilir.

Tasarım işini yapmak isteyen kişi yaptığı site çalışmalarını da paylaşabilirse memnun olurum. Çalışmayla ilgili teklif, ortalama bitirme süresini, tasarım örneklerini ik.egitim@yandex.com.tr mail atabilir.

Gelen teklifler değerlendirildikten sonra bütçe açısından uygun bulunan kişilerle mevcut site, yeni sitedeki tasarımla ilgili detaylı görüşme ve analiz yapılacaktır.

İyi günler/bayramlar

Merhaba bende bu konuda destek verebilirim.