Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Tasarım , Grafik , Logo , Banner Tasarım Hizmetleri - Türkiye Geneli

erdiuzunoglu

🌱Yeni Üye🌱
Web Tasarım , Grafik , Logo , Banner Tasarım Hizmetleri

Program/Seviye: Freelancer olarak hizmet vermiş olduğum alanlar web tasarım grafik tasarım logo, banner , kartvizit tasarımlarınız istediğiniz özgünlükte sizlere hizmet vermekteyim.
kullandığım programlar ;
corel draw
photoshop
dreamweaver

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:
elitasansor.com.tr
kırıkekran.com
exbilisim.com diğer referanslarım ise ilgili üyelere özelden gösterilecektir.

İşle ilgili açıklama: Yaklaşık 13 senedir internet sektörünün içerisindeyim, bu süreç içerisin de tam zamanlı olarak büyük şirketlerde bilgi işlem sorumlusu olarak çalıştım. Genel olarak da freelance web tasarım, yazılım ve seo (arama motorları optimizasyonu) işleri yapsam da, orta ölçekli grafik tasarım ve flash çalışmaları da yapmaktayım.

Şu anda İstanbul’da Zm Union Telekom A.Ş Çalışmaktayım. Ayrıca Freelance (serbest) olarak bireysel ve kurumsal firmalar ile çalışıyorum. 13 yıllık internet serüvenim içerisinde seo, web tasarım, reklam ve danışmanlık, proje yönetimi eğitimleri aldım. Web sitesi olarak e-ticaret, kurumsal web siteleri, portal siteler (haber, video, dizi) gibi projelerde çalışıyorum. İçerik itibari ile bu tarz sitelerde en önemli kurallardan birisi arama motorları optimizasyonu bende siteleri hazırlarken html ve css kodlarında seo kurallarına uygun olarak kodluyorum.

ilgilenen arkadaşlar email veya telefonla görüş sağlayabilirler.

E-posta: erdiuzunoglu@gmail.com

Telefon: 0542 530 31 47

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.