Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

windows 7 de fh print problemi

xzhumz

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar sistemlerimin tamamını win 7 yaptım ancak freehand de yazdırma problemi ile karşılaştım her hangi bir dosyayı printerdan yazdırmak istediğimde bir hata mesajı veriyor ve dosya yazdırlmıyor ne yaptımsa olmadı çözümü bilen arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum

kadiror

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba arkadaşlar sistemlerimin tamamını win 7 yaptım ancak freehand de yazdırma problemi ile karşılaştım her hangi bir dosyayı printerdan yazdırmak istediğimde bir hata mesajı veriyor ve dosya yazdırlmıyor ne yaptımsa olmadı çözümü bilen arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum

file menüsünün altında printer setup diye bir sub menü var. Orayı açtığınızda "current printer" olarak yazdırmak istediğiniz printer görünmüyor olması yazdırmamanıza bir sebep olabilir. Goley gessin

xzhumz

🌱Yeni Üye🌱
tabiki printerların driverları sistemde mevcut, ben soruyu şu şekilde sormak istiyorum windows 7 ile freehand i sorunsuz kullanan arkadaşlar varmı

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
hepsinde de aynı hataları mı alıyorsunuz....
Veya şu şekilde sorayım...
Başka programlardan gönderebiliyorsunuz fakat fh'de mi gönderemiyorsunuz....
Aldığınız hata nedir?

xzhumz

🌱Yeni Üye🌱
tüm programlardan print edilebilirken freehand de hata veriyor hep aynı hata mesajını veriyor (could not complete your request because read or write acces has been denied )activasyonda vs. problem yok xp de sorunsuz şekilde çalışıyordum sorun win 7 den sonra başladı