Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Windows 7 ile çalışan grafikerler

skayhan_87

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Merhaba;
Program olarak

corel draw x3 ve x5
freehand mx11
adobe master collection 5
kullanıyorum.

İşlemcim: Core2Quad Q8300 Ram: 3 gb
İş yerimde uzun zamandır 32 bit xp kullanıyorum, bilgisayarım çok yavaş açılıyor ayrıca klasör açarken donma vs. oluyor.
Artık format zamanının geldiğini düşünüyorum.Evde windows 7 kullandığım için bana çok daha rahat geliyor yanlız iş yerimde programlarda veya eklentilerde uyumsuzluk olabilir diye önceden bir sormak istedim.
windows 7 ile çalışan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim. format için sizin yorumlarınızı bekliyorum.

Benzer konular

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Ben de CS 5.5 Master Collection kullanıyorum ve 64 bit Windows 7'de sorun yaşamadım. Zaten benim bildiğim Photoshop 64 bit çalışıyor bir de 5.5'te After Effects ve Media Encoder. Diğerleri 32 bit diye biliyorum.

UkeLa_ChoCuK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.facebook.com
Corel x5 ve Adobe Master Collection 5
Sistemim Windows 7 (64 bit) ve uyumsuzluk ile ilgili herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım...

skayhan_87

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler Arkadaşlar 64 bit yükleyeceğim sayenizde.

Corel x3 için biraz araştırma yaptım yükleyip açamayanlar olmuş yanlız onu da çözmüşler sanırım.adobe illustrator ve photoshop kullanıyorum.Evde 64 bit sisteme yüklediğim bazı programların içeriğine baktığımda 32 bit çalışma mantığında olduğunu gördüm o yüzden after effectde de bi sorun olacağını sanmam.

Aklımdaki tek şüphe corel eklentilerinde bir sorun çıkarmaz inş. çok yardımcı oluyor çünki.

Son düzenleme:

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Win 7 'de CorelDRAW X3 ilk anda sorun çıkarır,
uyum sihirbazı sayesinde bunu aşabilirsiniz.

skayhan_87

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim yardımlarınız için, Boş zaman bulamadım hala,en kısa zamanda format atıp geçmek istiyorum. uyum sihirbazı nedir Murat Bey?

beratcks

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim yardımlarınız için, Boş zaman bulamadım hala,en kısa zamanda format atıp geçmek istiyorum. uyum sihirbazı nedir Murat Bey?
Arkadaşım 3 gb ram diyosun, 64 bit 'in özelliği 3 gb üzeri ram'lerde devreye giriyor diye biliyorum. ona göre hareket et, boşu bşuna 64bit yükleme pc'ne!

hsyngl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
uyumsuzluk sorunu görmedim senin pc yavaş kalıyor olabilir evime 5 ay önce yeni pc topladım windows 7 gayette hızlı sorunsuz