Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Winodows reset atma problemi

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
s.a arkadaşlar windows 2 güne kadar normal çalışıyordu daha sonra kendiliğinden reset atmaya başladı
bilgisayarda hiç bir sorun yok ama bilgisayarı yeniden başlattığım zaman kendiliğinden 4 5 defa reset attıkdan sonra zorla açılıyor

önceden
detecting driver, plase wait...../ windows açılırken böyle bişey çıkmıyordu şimdi bu çıkmaya başladı bunun sebebini bilen arkadaş paylaşırsa sevinirim
saygılar

Son düzenleme:

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen tüm mesajınızın içeriğini caps lock tuşu açıkken yazmayınız. Bu bir kural ihlalidir. Düzelt butonunu kullanarak düzeltin. Aksi halde konunuz 15 dk içinde silinecektir.

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Bir çok neden olabilir.Virüs,donanım problemleri vb.
Yeni bir donanım taktın mı son zamanlarda,uyuşmazlık söz konusu olabilir,ayrıca güvenilir güncel bir spy ve antivirüs ile sistemini tarat derim..

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hepsini Denedim kardeşim Bİos LA ilgili bir problem die düşünüyorum çünkü yukarda yazdıgım gibi önceden by çıkmıyordu :S şimdi bu çıkıyo ve paso reset
detecting driver, plase wait...../
nod32 kullanıyorum

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Pc'nizin kartlarını çıkartıp, yeniden takmayı deneyin; işletim sisteminizde sorun olmuş olabilir ayrıca, o zaman yapacak birşey yok! Bir format her şeyi halleder! Benimki de kendi kendine reset atmaya başladı da araştırdım biraz. Bu arada reset düğmenize bir bakın bakalım takılmış olma ihtimali var mı?

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
Pc'nizin kartlarını çıkartıp, yeniden takmayı deneyin; işletim sisteminizde sorun olmuş olabilir ayrıca, o zaman yapacak birşey yok! Bir format her şeyi halleder! Benimki de kendi kendine reset atmaya başladı da araştırdım biraz. Bu arada reset düğmenize bir bakın bakalım takılmış olma ihtimali var mı?

ilk baktıgım reset tuşuna bakmaktı daha sonra güvenli modda çalıştırıp pcyi kasper ve nod32 ile tarattım tehlike yok Kartları çıkarıp takmayı deniyim bu aklıma gelmemişti aynı zamanda bios pilini çıkarıp takmayıda deniyim bakalım değişen bişey olcakmı bilgi için teşekkürler

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
reset sebeplerinden birkaçı...
1 - İşlemci ve anakart aşırı ısınması sebebi ile resetler.
2 - İşletim sisteminin zarar görmesinden dolayı resetler.
3 - Donanımda herhangi bir parçanın zarar görmesinden dolayı resetler.
4 - Ram arızasından dolayı resetler...

aklıma gelenler bunlar... genelde bu tarz sorunlarla karşılaştım...

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
reset sebeplerinden birkaçı...
1 - İşlemci ve anakart aşırı ısınması sebebi ile resetler.
2 - İşletim sisteminin zarar görmesinden dolayı resetler.
3 - Donanımda herhangi bir parçanın zarar görmesinden dolayı resetler.
4 - Ram arızasından dolayı resetler...

aklıma gelenler bunlar... genelde bu tarz sorunlarla karşılaştım...

inşş Sorun bunlardan biri deildir Saol bilgi için