Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

word ta a4 ebatında olan dosyayı corelde a5 yapmak

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar sizlere bir sorum olacak. microsoft ta a4 ebatında 18 sayfalık bir dökümanı corele a5 ebatında alıp çıktısını almak istiyorum nasıl yapabilirim.iyi çalışmalar.

Benzer konular

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
kopyala yapıştır yöntemiyle yapabilirsin.

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
PDF formatına çevirip Corel' e import edebilirsin. Corel'de ebadını istediğin ölçüye getirebilirsin...

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
18 sayflık dökümanı PDF yapmak daha mantıklı geliyor bana

sebograph

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esyazilimbilisim.net
ya tamam tabiki mantıklı ama içinde resim olmayan bi dökümanı pdf yapmadanda rahatca daha kısayoldan alabiliriz demek istemiştim çünkü kullandığım ve çok memnun olduğum bi yöntem

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
pdf en mantıklısı birde ps dosyası haline getirirken wordden print yaptıgında a5 e sıgdır komutu var oşekilde daha sonra ps distillerden geçirip pdf e çevir ve corele çağır en basiti bence bu ve pdf

dogu_111

🌱Yeni Üye🌱
corelde sayfa ebadını a5 yap yazı ne kadarsa ona görede text alanı aç ve kopyala yapıştır sonrada text alanlarını birbirine bağla rahatça çıkış alabilirsin bence

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim verdiğiniz cevaplardan dolayı. bilgisayarımdan şu an acrobat prefessional olmadığı için pdf olarak önerdiğiniz yöntemi deneyemdim fakat text dosyası yöntemiyle denedim oldu fakat kenardan çok az bir biçimde yani ilk harf sutunu print yapınca göstermiyor bu sorunu tek tek düzeltmek değilde toplu bir biçimde nasıl düzeltebilirim.buna da kısaca cevap verirseniz çok sevinirim. iyi çalışmalar.

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
Dosyanızı PDF formatına çevirmek için sisteminizde Acrobat kurulu olmasına gerek yok. Bu siteden word dosyasını kolayca PDF formatına dönüştürebilirsiniz...

ahidajans

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ahidajans.com
kardeş ebatın hagisiyse ona göre kare çizersin ve baskı ebatına göre ayarlarsın o karenin içerisine tex alanı çizersin tex alanı çoğaltırsın kaç sayfa yapmak istiyorsan daha sonra tex alanın alttaki kısmına tıklayıp öbür tek alana çıkan koyu ok ile tıklarsın bunu öbür karelere de yaparsın daha sonra word den dosyayı kes yapıştır komutuyla buraya taşırsın
daha da yapamazsan özel mesaj yaz ordan cevap verrim

Moderatör tarafında düzenlendi: