Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

worden- corele yazı aktarma

meltem iğret

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar wordden corele yazı aktarırkrn en güvenli ve yazı karakterleri bozulmadan nasıl alabilirim dergi için lazım ve çok acil cevaplar için şididen teşekkürler (importla alıyoru ama karakterlerde bozulmalar oluyor):S

Benzer konular

İbrahim KOKULU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selam Yazılar Üzerinde Değişiklik Yapacakmısınız ? Eğer Yapmıycaksanız Pdf Kaydetmenizi Tavsiye Ederdim. Oluşturduğunuz Pdf Dökümanını
Encapsulated Postscript ( Eps) Olarak Kayıt Edip Corelde Open ile Sorunsuzca Açabilirsiniz.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım eğer yazılarla oynamayacaksan pick tool aracını seç ve vordden kopyaladığın yazıyı ctrl+v tuşlarıyla yapıştır. yazınız convertli bir şekilde gelmiş olur. tabii buda başka bir yöntem, pek çok yöntemden birinide yukarıdaki ibrahimk81 arkadaşımız vermiş.

kirpi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üzerinde oynama yapmicaksa napmanız gerketiğini arkadaşlar anlatmış bende text olarak word den corele yazı almayı anlatım
bir yazı alanı oluşturun ve o alan aktifken word den yazıyı seçip kopyala yapın ve corele geçin coreldede paste yi tıkladınızmı yazılar corele sorunsuz text alarak geçmiş olur üzerinde her türlü işlem yapabilirisniz kolay gelsin

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
Selam Yazılar Üzerinde Değişiklik Yapacakmısınız ? Eğer Yapmıycaksanız Pdf Kaydetmenizi Tavsiye Ederdim. Oluşturduğunuz Pdf Dökümanını
Encapsulated Postscript ( Eps) Olarak Kayıt Edip Corelde Open ile Sorunsuzca Açabilirsiniz.

arkadaşım wordden nasıl pdf yapıyosun. bunu bir anlatırmısın. çünkü benim bildiğim böyle bir yol yok. ve araştırmalarım neticesinde çok çetrefilli ve zor bir yolu var diye biliyorum. ama bununlada uğraşılmaz. eğer biliyosan böyle bir yöntemi anlatırmısın...

İbrahim KOKULU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Adobe Acrobat yüklemelisin en az versiyon olarak 6.0 - 7.0 - 8.0.
Microsoft programını açtıktan sonra sol üst köşede pdf iconu belirecektir. çevirmek istedigin word dökümanını aç ve icona tıkla pdf oluştur zaten adobe acrobat otomatik olarak açılır. Pdf çevrilmiş dökümanını açtıktan sonra Encapsulated Postscript ( Eps) olarak kayıt et ve corelde open ile açınız.
Tabiki bu uzun bi yöntem ama hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim.