Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

xerox ilan

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
xerox oldukça güçlü ve iddialı bir firma.. tasarımlarını yapıyor oldugunuza göre cok buyuk bır ajansta yada xerox un kendı ajansında çalışıyr olmalısınız.. xerox turkıye genel distrübütörü ile tanışma fırsatı yakalamıstım ankara da hilton otelınde yapılan bır seminerde.. gerçekten cok ıddıalılar. istikrarlı ve azimliler.. kesınlıkle güçlerini gösterebılen fırmalardan bırı xerox ve arox .. bence kağıttan uçaklar basit kalmış biraz.. güçlendirilebilir tasarımlarınız.. çok çok daha iyi olabılır.. kötü mü hayır asla.. gayet yaratıcı buldum tasarımlarınızı ancak bıraz hafif kalmış sanki xerox a

alptekin82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
xerox oldukça güçlü ve iddialı bir firma.. tasarımlarını yapıyor oldugunuza göre cok buyuk bır ajansta yada xerox un kendı ajansında çalışıyr olmalısınız.. xerox turkıye genel distrübütörü ile tanışma fırsatı yakalamıstım ankara da hilton otelınde yapılan bır seminerde.. gerçekten cok ıddıalılar. istikrarlı ve azimliler.. kesınlıkle güçlerini gösterebılen fırmalardan bırı xerox ve arox .. bence kağıttan uçaklar basit kalmış biraz.. güçlendirilebilir tasarımlarınız.. çok çok daha iyi olabılır.. kötü mü hayır asla.. gayet yaratıcı buldum tasarımlarınızı ancak bıraz hafif kalmış sanki xerox a

Evet aslinda bir ajansta calisiyorum. Daha dogrusu bir ajansin ortagiyim. Onceki calistigim ajansta xerox yetkilisyle tanismistim.

Anadolu'da guclu bir yetkili bayileri var. Bu bayi icin tasarim yapmami istediler. Daha sonra calisma merkez tarafindan da begenilince baskiya gecildi. Logo ve web adresi arasindaki bosluga xerox bayilerinin il il , merkez merkez iletisim bilgileri gelecek.

Tasarimin biraz sonuk kaldigindan bahsetmisin. Aslinda xerox'un formati boyle. Alt bant (urunlerin sergilendigi) ustte slogan ve orta da tema.

Son düzenleme:

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
evet sevgili alptekin xerox un genel yapısı öyle aslında ama hafif kaldı dan kastım tema zaten.. tabıkı begenılmıstır basılmıstır vs. bız burda genel bakış eleştrisi yapıyoruz ve sen bu yuzden bızımle paylaşmış olmalısın. tema da cok güçlü görseller firmanın da tasarımcının da farkını gösterecektir..

alptekin82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet sevgili alptekin xerox un genel yapısı öyle aslında ama hafif kaldı dan kastım tema zaten.. tabıkı begenılmıstır basılmıstır vs. bız burda genel bakış eleştrisi yapıyoruz ve sen bu yuzden bızımle paylaşmış olmalısın. tema da cok güçlü görseller firmanın da tasarımcının da farkını gösterecektir..

Sorun yok arkadasim. İlk mesajinda ne demek istedigini anlamamistim. Elestirin icin tesekkurler

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
ne denilebilirki sade ve şık amacına uygun güzel bir çalışma devamını dilerim...

sea 07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmalar güzel olmuş eline sağlık

meryemsalman

🌱Yeni Üye🌱
çalışmaların gayet başarılı olmuş alptekin yine tasarımını konuşturmuşsun
bu arada tebrik ediyorum mutluluklar

Altunizade

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten çok güzel gözüküyor, Ellerine sağlık