Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Xerox phaser 7500DN Yazıcı hakkında bilgi

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Xerox phaser 7500DN Lazer yazıcı almak istiyorum fakat bir türlü net bilgiye ulaşamadım eğer içinizde bu makina yada buna yakın makina kullanan arkadaşımız varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Sizlerin de yazıcı hakkında önerileriniz varsa model olarak benimle paylaşırsanız sevinirim.

1. Kartuş sayfa baskı sayısı
Satış temsilcisini aradım %5 doluluk oranıyla 9700 sayfa alabilirsiniz dedi ama
A4 ebatında Fotoğraf baskısı olursa bu sayı kaça düşer.
Yada şöyle söyleyim şuan basılacak bir iş var 100 takım 70 sayfa İlk ve son sayfa fotoğraf gerisi text bir takım tonerle bu iş bitermi.

2. Zarf üstüne baskı yapabilirmiyim

Merhaba iyi günler ve çalışmalar dilerim.
Teşekkür ederim şimdiden

appleworm

🌱Yeni Üye🌱
7500DN hakkında bilgi

Merhabalar,

Öncelikle şunu belirteyim ürün henüz çok yeni bir ürün olduğu için kullanıcı birinden cevap almanız biraz zor görünüyor.
Ben bir satıcı ve ürünü yakından incelemiş, kullanmış biri olarak size yardımcı olmaya çalışayım.
Öncelikle kesinlikle bu fiyata alabileceğiniz en kaliteli ürün olduğunu söyleyebilirim. Bu ürüne rakip olabilecek tek ürün yine Xerox' un renk doğruluğu konusundaki rakipsiz ürünü 7760 modeli.
baskı maliyetine gelince fotoğraflar için tam A4 sayfada ortalama yüzde 20 - 25 doluluk olduğu varsayılır. Bu durumda sayfa başı maliyetiniz 71 Kuruş civarıdır. Normal sayfalarda ise ortalama 14 kuruş. Üzerinde gelen tonerlerle 9600 sayfa yüzde 5 doluluk oranına göre basabiliyor. Sizin bahsetmiş olduğunuz işi üzerindeki tonerlerin rahatlıkla karşılayacağını düşünüyorum.

Zarf üzerine baskıya gelince tabii ki yapabilirsiniz. Burada dikkat edilecek konu tüm lazerler için geçerli olmak üzere uygun özellik ve kalitede zarf kullanmak olacaktır.

Sayglarımla,

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlginize teşekkür ederim verdiginiz bilgiler içinde ayrı teşekkür ederim
Ben ankara da çalışıyorum msn adresim bilgilerimde mevcut eğer mail den görüşme
imkanımız olursa sevinirim

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kesinlikle mükemmel baskı kalitesi olsun tasarruf 4000 sayfa renkli A4 çıktı aldım hala toner dolunuk oranı %65 dolu kesinlik benim için çok ideal bir makina tavsiye ederim.

filafi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım aynı yazıcıdan alma aşamasındayım.. acaba maximum kaç grama kadar baskı aldınız

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence lazer yazıcıdan ziyade Epson mürekkep yazıcılarını tercih etmelisiniz...