Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yaka Ticaret İnsört Çalışması

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mrb arkadaşlar,
Arka kapak regal'e aittir.
yorumlarınızı bekliyorum.
yakaticaretkapak.jpg

yakaticaret1.jpg

yakaticaret3.jpg

yakaticaret6.jpg

yakaticaretkapakarka.jpg

fatihbaydogan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
harika olmuş ben MALATYA doğuş Matbaacılık Sahibi Mehmet Fatih BAYDOĞAN, Bende uzun süredir bu işle uğraşıyorum, seninle tanışmak isterim, bende zaman zaman tasarımlarımı buraya göndericem yorumlarını beklerim

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
harika olmuş ben MALATYA doğuş Matbaacılık Sahibi Mehmet Fatih BAYDOĞAN, Bende uzun süredir bu işle uğraşıyorum, seninle tanışmak isterim, bende zaman zaman tasarımlarımı buraya göndericem yorumlarını beklerim

teşekkür ederim.
messenger adresimi size gönderdim.
görüşmek üzere

güneş11

🌱Yeni Üye🌱
mrb lar broşür çalışması yapıcam bana zemin fon lazım :S irtibata geçerseniz benle sevinirim

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅

altankzn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bana sanki zeminler mobilya ve beyaz eşya satan bir yer için abartılı geldi daha sade şeyler kullansan sanki daha hoş urur gibi bide kapaktaki kırmızı kısımda sanki kapağı bozuyo orta kısımda kullandığınız vektörle kırmızı zeminde kulandığınız vektörde birbirine uymuyo sanki birini seçip büyütüp gömerseniz daha hoş durur gibi ellenize sağlık başarılar

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
super olmus
tebrik ederim
teşekkür ederim
Bana sanki zeminler mobilya ve beyaz eşya satan bir yer için abartılı geldi daha sade şeyler kullansan sanki daha hoş urur gibi bide kapaktaki kırmızı kısımda sanki kapağı bozuyo orta kısımda kullandığınız vektörle kırmızı zeminde kulandığınız vektörde birbirine uymuyo sanki birini seçip büyütüp gömerseniz daha hoş durur gibi ellenize sağlık başarılar
yorumlarınız sayesinde daha iyi şeyler yapacağız inş.
zemin sade aslında koyu renkler kullanmadım fotografları koydugum karelerden bahsettiyseniz onlar degisik renklerde haklısınız.
teşekkür ederim

gunesinkizi

🏆Pro Tasarımcı🏆
emeğinize sağlık bence sade ve gösterişli bir çalışma olmuş.tebrikler...

rainface

🌱Yeni Üye🌱
beyaz eşya, halı, mobilya demişsiniz yani hemen üstteki resimler hayal kırıklığı yaratıyor

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Prenses Keriman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fotoğraflar sündürülmüş emeğinize sağlık.

idocan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık güzel olmuş ama etiketleri birazcık küçültmen daha iyi olur bide ana resimleri az daha büyütseydin daha güzel dururdu

muctas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık güzel olmuş ama etiketleri birazcık küçültmen daha iyi olur bide ana resimleri az daha büyütseydin daha güzel dururdu
fark etmemiştim hiç etiketlerin büyük durduğunu. dikkatli baktım siz söyledikten sonra. nerdeyse ürünlerin yarısı kadar olmus :)
dikkate alacagım. teşekkür ederim.