Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardım Sayın Grafikerler

SezerYalcinkaya

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bi yerde gördüm after efect ile yapılmış kısa bir animasyon var ama bi türlü bulamadım böyle silahla mermi sıka sıka adını duvara kazıyorsun o efek lazım nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Benzer konular

bilalbulut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
''Shatter'' efektinden bahsediyorsunuz sanırım , fakat dediğinizi silah ile yapmanız orta seviyede After Effects bilgisine sahip olmanızı gerektirmektedir. Çünkü ''shatter'' efekti uyguladığınız zaman silah olmayacaktır ,silahı siz harici olarak ekliyecek ve ''shatter'' efektine göre hareket ettireceksiniz, biraz teferruatlıdır yeni başlayanlar için,verebileceğim bilgi bu kadar kolay gelsin .

SezerYalcinkaya

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim dedğinizden pek anlamadım ama kullandığınız terimleri araştırıp birşeyler bulabilirim çok yeni sayılırım 2-3gün filan oluyor çözmeye çalışıyorum

mtlgulec

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Photoshop ile mermi deliği görünümü oluştur. ya da google ye " bullet hole" diye arat ama png uzantılı olsun.

sonraki kısım oldukça zahmetli olacak ama uğraşırsan yaparsın. Frame Frame mermi deliklerini yerleştirerek adını yazabilirsin. ve tabi makinalı tüfek sesi bulman lazım. :)