Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yarışma için gönderdiğim afiş Duyarlılığa Davet

ceza03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ne demek oluyor simdi bu...
Hic kimsenin TURK bayragini bu sekilde gostermye hakki yok.
Ben bi gurbetci olarak bunlari dusunebiliyorsam siz neden dusunemiyorsunuz ?

Biz gurbet ellerde Bayragimiza leke, kotu laf gelmesin diye ugraslaim sizin yaptiginiza bakin..
Bu vatan oyle uc kusura kazanilmadim.
Bayragina sahip cikamiyan, benligine, gecmisine.. vede gelecegine hic sahib cikamaz.
Bu vatan bizlere emanet... !!!!!!

- Sozlerimi.. -
"Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır.Toprak, uğrunda ölen varsa vatandır"

- diyerek bitiriyorum-

Saygilar..!

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Belki hazırlarken bu kadar tepki alacağınızı düşünmediniz iyi niyetle hazırladınız ama anlatım biçimi hakikaten rahatsız edici. Kabul etsek te etmesek te hassas günlerdeyiz. Amaç dikkat çekmekse çekmiş ama bu şekilde olmamalıydı.

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟

Biz gurbet ellerde Bayragimiza leke, kotu laf gelmesin diye ugraslaim sizin yaptiginiza bakin..
Bayragina sahip cikamiyan, benligine, gecmisine.. vede gelecegine hic sahib cikamaz.

- Sozlerimi.. -

- diyerek bitiriyorum-

Saygilar..!

Tieeyyyt ERKEK var...
Yürü be faşist türk kardeşim kim tutar seni :)

Belli ki arkadaşımız olaya hiç bu açıdan bakmamış ki zaten kendisi de bunun bir hata olduğunu kabul ediyor. Bence bu kadar sert çıkmanın bir anlamı yok.

Ayrıca sanıyorum Almanya'da ülkemizi sadece siz iyi temsil etmeye çalışıyorsunuz. Çünkü gidip gelen arkadaşlardan duyduğumuza göre orada yaşayan vatandaşlarımız tıpkı burada olduğu gibi kanun, kurallar ve düzenle pek de barışık değil. (bazı parklardaki "çimlere basmayınız" tabelalarının türkçe olması bir örnek buna mesela)

Neyse sonuçta bir tasarım. Bu kadar abartmamak lazım...
Vatan elden gitmiyor yani...

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟

- Sozlerimi.. -

- diyerek bitiriyorum-

Saygilar..!

Vatanımı milletimi bende seviyorum o bayrakta sadece senin dedenin kanı yok bunu bil ! Sanki ben Türkleri dünya aleme rezil etmeye küçük düşürmeye çalışıyorum ! Kardeşlik olmasını dilediğim için yaptığım bir çalışmaya bu şekilde ağır yorumlar yapılması üzücü ! bizler birbirimize bu kadar sertken kardeşliği nereden bulabiliriz açıklar mısınız lütfen ! ben sadece iyi youmlar olsun demiyorum ama SAYGI ve SÖYLEYİŞ ADABI denen şeyler var...Lütfen bunları da dikkate alın...

Eğer vatanı bu bir kağıtlık şeyle kaybettiğinize inanıyorsanız o vatan burası değil.Bu kadar hafif değil bizim bayrağımız ki bir resimle mahvolsun !

Saygılar...

nitrogen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evrem03

- Bu kadar eleştiri aldıgına göre çalışman dikkat çekmiş. ( Meyve vren ağaç taşlanır )

- Kötü bir düşünce ile yapmadıgını söylemişsin fakat bende Türkiye Cumhuriyeti'nin bayrağını o şekilde görmekten rahatsız oldum.

- Eleştiren arkadaşlarımızda sanırım kompozisyonun tamamını bakmak yerine Bayrağımızı baktıkları için eleştriler hem sert hemde konu dısına çıkmış ( Bakmak ile Görmek arasında FARK vardır.)

- Düşünce güzel ama farklı objeler kullansaydın keşke demekten kendimi alamıyorum.

Çalışmalarında başarılar diliyorum.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
kaçınız 16 yaşında bir tasarım yarışmasına katıldı?
ya da kaçınız 16sında tasarımın içinde olmaya başladı?
düşünün bakalım.

bu kadar atıp tutma giydirme yapmadan önce bir düşünün.
16 yaşında ve bir öğrenci kardeşimiz son derece masumane bir çalışma yapmış.
ve hepimizden cesurca davranıp burda bizlere sunmuş.

hataları ya da yanlışları olabilir (ki bu çok normal) saygı duyuyorum.
tasarım anlamında henüz bir çoğundan geride olsa da gerek eğitim süreci bitince ya da bu çabalarına devam ettikçe bir çoğumuzdan güzel kıvama gelecek başarılı bir grafiker adayı. daha önceki konuluarını çalışmalarını da hatırlıyorum. kimsenin kimseyi bu denli ağır eleştirmeye, yaptığına suçlar yüklemeye ve şevkini kırmaya hakkı yok!

kaldı ki burası paylaşım platformu. fikirlerimizi paylaşmak ya da çalışmak için bize sunulan bir site. ne ülkeyi karalamak amaçlı ne de savunmak amaçlı değil. abartmayı seviyoruz herşeyi. burda türkiye cumhureyitini savunmak değil yürekli olan davranış. konuyu başlatan arkadaşımızın cesareti, nazkikçe gelen uyarılar karşısında çalışmasının böyle görüldüğü için üzüntüsünü dile getirmesi ve gelen saçma sapan yorumlara verdiği cevaplar bana kalırsa.

Ahmet Gezer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ahmetgezer.net
"mgyknt" nikli arkadaşımızın yorumuna katılıyorum, bu kadar üstüne gitmeye gerek yok bazen şaşırıyorum madem bu kadar değerlerimize, vatanımıza bağlıyız neden bu durumdayız neden başımızda yanlış seçilmiş insanlar var bilemiyorum sözün meclisten dışarı tabiki burda yorum yazan arkdaşların oylarının ve tercihlerinin bu şekilde olmadığı aşikar.

Biraz daha toparlanması lazım afişin düşünce olarak güzel ama bayrak yerine tamsili bir başka oldu kullanabilirdin.Başarılar dilerim.

ilyas46

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bencede bayrağımızı o sekilde simgelemen ters tepki verecektir :(

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
evrem03

- Bu kadar eleştiri aldıgına göre çalışman dikkat çekmiş. ( Meyve vren ağaç taşlanır )

- Kötü bir düşünce ile yapmadıgını söylemişsin fakat bende Türkiye Cumhuriyeti'nin bayrağını o şekilde görmekten rahatsız oldum.

- Eleştiren arkadaşlarımızda sanırım kompozisyonun tamamını bakmak yerine Bayrağımızı baktıkları için eleştriler hem sert hemde konu dısına çıkmış ( Bakmak ile Görmek arasında FARK vardır.)

- Düşünce güzel ama farklı objeler kullansaydın keşke demekten kendimi alamıyorum.

Çalışmalarında başarılar diliyorum.

kaçınız 16 yaşında bir tasarım yarışmasına katıldı?
ya da kaçınız 16sında tasarımın içinde olmaya başladı?
düşünün bakalım.

bu kadar atıp tutma giydirme yapmadan önce bir düşünün.
16 yaşında ve bir öğrenci kardeşimiz son derece masumane bir çalışma yapmış.
ve hepimizden cesurca davranıp burda bizlere sunmuş.

hataları ya da yanlışları olabilir (ki bu çok normal) saygı duyuyorum.
tasarım anlamında henüz bir çoğundan geride olsa da gerek eğitim süreci bitince ya da bu çabalarına devam ettikçe bir çoğumuzdan güzel kıvama gelecek başarılı bir grafiker adayı. daha önceki konuluarını çalışmalarını da hatırlıyorum. kimsenin kimseyi bu denli ağır eleştirmeye, yaptığına suçlar yüklemeye ve şevkini kırmaya hakkı yok!

kaldı ki burası paylaşım platformu. fikirlerimizi paylaşmak ya da çalışmak için bize sunulan bir site. ne ülkeyi karalamak amaçlı ne de savunmak amaçlı değil. abartmayı seviyoruz herşeyi. burda türkiye cumhureyitini savunmak değil yürekli olan davranış. konuyu başlatan arkadaşımızın cesareti, nazkikçe gelen uyarılar karşısında çalışmasının böyle görüldüğü için üzüntüsünü dile getirmesi ve gelen saçma sapan yorumlara verdiği cevaplar bana kalırsa.

"mgyknt" nikli arkadaşımızın yorumuna katılıyorum, bu kadar üstüne gitmeye gerek yok bazen şaşırıyorum madem bu kadar değerlerimize, vatanımıza bağlıyız neden bu durumdayız neden başımızda yanlış seçilmiş insanlar var bilemiyorum sözün meclisten dışarı tabiki burda yorum yazan arkdaşların oylarının ve tercihlerinin bu şekilde olmadığı aşikar.

Biraz daha toparlanması lazım afişin düşünce olarak güzel ama bayrak yerine tamsili bir başka oldu kullanabilirdin.Başarılar dilerim.

Anlayışınız ve yorumlarınız için teşekkür ederim :)
bayrağı kullanırken düşünmediğimi kabul ediyorum ancek 2 ay önce yapılmış bir çalışma değiştirsemde birşey farketmeyecek bu saatten sonra

saygılar :)