Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yaslanış

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Adı konmamış bir gemide, , sancak tarafında oturmuş bir çocuğun, parça parça kesip attığı simit parçalarındaki susam taneleri ;
Yüksekten , onlarca martı gagası arasından, denizin o eşsiz serinliğine dalmak mıdır? bir çocuğun ellerindeki masumiyetten kaçış...Yada İnanmak mıdır onlarca olumsuzluğa rağmen hala dirilmek mezarlarımda...Bir çukur daha kazıyorum bu gecenin anısına...Bu seferki mezarımda ufacık bir çocuk... elinde beklemekten bayatlamış simit parçaları... Yaslanmışşşş yeni mezarına...

Baya oldu kelimelere yaslanmayalı. Ne yalan söyliyeyim azda olsa mutluyum ve yine mutluluğumdur yazmayışıma sebep...Sevdim diye birim vardı hayatımda, hafif masal tadında. Bi hayalim vardı, diğerlerinden farklı olarak, yaşanmak adına. Düşlerin kahramanı olmak...Şimdiyse...Sıkıştım kaldım bir masala.Ağlayasım var, gözyaşım yok. Ne pinokyo var nede Don Kişot...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
mezarlarıma demişsin sevgili yoSa, baya mezarın var sanırım...olumsuzluk ve kaamsarlıkları göm mezara ama birgün karabasan gibi gün yüzüne çıkacağınıda sakın unutma...yüreğine sağlık beğendim arkadaşım...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Baya baya var :) her ölen yada tirilen duyguyu atmaktansa bir mezara koymayı yeğliyorum.Zira dirliyorlar sonra...Arada birde olsa başuçlarında bir iki damla,yad ediyorum...
Teşekkürler arkadaşım :)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Baya baya var :) her ölen yada tirilen duyguyu atmaktansa bir mezara koymayı yeğliyorum.Zira dirliyorlar sonra...Arada birde olsa başuçlarında bir iki damla,yad ediyorum...
Teşekkürler arkadaşım :)

değişik bi tarzın var...öbür tarafla aran iyi...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
kendimden tırstım :D

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ağlayasım var, gözyaşım yok. Ne pinokyo var nede Don Kişot...
çok güzel canım yüreğine sağlık

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Ağlayasım var, gözyaşım yok. Ne pinokyo var nede Don Kişot...
çok güzel canım yüreğine sağlık

Asıl zaman ayırıp okuduğun için senin yüreğine sağlık Damla'cım:)

En sevdiğim yerden alıntı yapmışsın;

"Ağlayasım var, gözyaşım yok. Ne pinokyo var nede Don Kişot..."

MAdem masal, peki ozaman kahramanlar nerde???

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
İnanim harbiden senin yatacak yerin yok kardeşim :) hiçbir mezar seni kabul etmiyor.. gerçekten son cümle ayri bir güzel.. ellerine yüreğine sağlik..

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Tamam kabul, çok güzel ancak, bir kere de iyimser birşey göreyim senden olur mu?

Gülüümm, içim böyle değil benim :) Kötümser değilim anlayacağın...Ama yazarken böyle...Yazmama sebep etkenin sonucu bu....O ara ,biri canımı acıtmıştır, bişeye kızmışımdır ,yada beni etkileyecek, hafızamda yer edecek birşey yaşamışımdır...Bunların sebebinde olan şeyler...
Nekadar hayat dolu ve olumlu bir insansın sen öyle :)

Söz senin için öyle bir yazıda ekleyecem :)
Teşekkürler...

İnanim harbiden senin yatacak yerin yok kardeşim :) hiçbir mezar seni kabul etmiyor.. gerçekten son cümle ayri bir güzel.. ellerine yüreğine sağlik..

Belamısın sen :) Aman Engin'im mezarlardan bahsetmeyelim, Efoja diyorki; Neşeli ol ki genç kalasın!... Dikkat ettiğin üzere mezar-ölüm yok...
İlgi ve beğenine karşılık.....Sonsuz teşekkürler :)
Aynı hastalığın sanada uğraması dileğiyle (anladın sen)...

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
...Bu seferki mezarımda ufacık bir çocuk... elinde beklemekten bayatlamış simit parçaları... Yaslanmışşşş yeni mezarına... _çok etkileyici bir yazı_paylaşım için sonsuz tşkrlr..