Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yayında olan Arap kanalları

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
şu an yayında olan arap kanalları...

İqra TV

El- Cezire

Al-Manar TV

Saudi TV1

Al -Alam TV

El-Arabiyye TV

Future TV

K TV

Saudi TV

Saudi TV2

Kuveyt TV

Discover Islam TV

Ürdün TV

Tunus TV

Al Sharqiya TV

Al akhbariya TV

Filistin TV

Benzer konular

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkür ederim. çok yararlı bir bilgi paylaşmışsınız. devamını bekleriz.:angel::angel::angel:

yosuncan1

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kinderip.net
Arapçayı en iyi arapça bilenlerden öğrenebilirsiniz.Türkiye şartlarında en iyi arapça öğrenebileceğiniz yerler başta MARDİN olmak üzere Siirt,Hatay gibi şehirlerimize giderek veya oradan bir iki arkadaş edinerek öğrenebilirsiniz.Ben artık arapçayı ana dilim gibi konuşuyorum ve arap ülkelerinden gelen herkesle %90 oranında anlaşabiliyorum.Burada site reklamı yapmamak için site adı vermiyorum sadece MAHALMİ VE MARDİN ARAPÇA diyerek ulaşabileceğiniz sitelerden destek ve arkadaş edinebilirsiniz.

dlpn84

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu kanalların online linkleri var mı acep?

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mardin'den merhaba,

Rotana diyorum.HOTBİRD uydusunda çok saçma kanallar var.O yüzden HOTBİRD uydusundaki Arap kanallarına pek itibar etmeyin.Suudi Arabistan kanalı iyi.Çünkü Kutsal Topraklar'ı gösteriyor.Bunun dışında en iyi Arap kanalları Nile SAT ve Arap SAT'ta.

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Paylaşım için teşekkürler crayzglad. Belki bu konuyla ilgili değil ama aklıma gelmişken dip not ekleyeyim.
Arapçada ağaç ŞECERE ve tüm sebze meyveleri ifade ederken bu kelimeyi kullanıyorlarmış.
Duyunca çok şaşırmıştım :D